İki Renkli Çam Ağacı Yelek Hırka Kazak Battaniye Lif Örgü Modeli

Bugün sizlere gayet güzel bir model olan çift renkli çam ağacı örgü modelinin tüm yapım aşamalarını paylaşacağız. Modelimizi bize gönderdiğiniz mesajlardan büyük bir merakla beklediğinizi biliyoruz.

Örmesi kolay kullanması çok havalı atkılar şallar kazaklar hırkalar yelekler örebileceğiniz, aklınıza gelen tüm örgülerde kullanabileceğiniz çok narin bir model.

İki renk ip ile örülen modelimize en çok açık renkler yakışmaktadır. Atkı ya da şal örmeyi düşünüyorsanız koyu renk ipleri de tercih edebilirsiniz.

Yelek ve hırka örmek istediğinizde alt kısmına lastik uygulaması yapabilirsiniz. Bayan ve kız çocuk örgüleri için uygun olan bir modeldir. Modelimizi ören herkesin eline sağlık.

Güzel modelleri için Havvanın örgü evinin youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın