İki Renkli Örgü Hırka Deseni

İki Renkli Örgü Hırka Deseni Yapılışı

Değişik örgü modelleri arayanlara iki renkli örgü hırka deseninin yapımı. Desenin yapım aşamalarının videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

Kız ve erkek çocuklar için öreceğiniz hırkalarda kullanabileceğiniz iki renkli örgü modeli. Kalın yün iplerle ve örgü şişleri ile örülen örgü deseni göz kamaştırıyor. Geçenlerde paylaştığımız iki renkli örgü modeli yapılışı örgücü hanımlar tarafından çok sevilmişti. Bu paylaştığımız hırka deseni için örgü modeli de yine iki farklı renk ile örülüyor. Bu modelde şiş işi yapılıyor. Hazır kış ayları da yaklaşırken neden bu modeli öğrenmiyorsunuz ki? Kendi çocuklarınızı el emeği hırkalarınızla giydirmek istemez misiniz?

Örgü Hırka Deseni

Bebek hırkalarında bu örgü deseni şık duracak. Öğrenmek isteyen kişiler için hazırlanan videoda şişin nasıl kullanıldığı gösteriliyor. Videonun ingilizce olması sizi sakın korkutmasın. Siz sadece el hareketlerini izleyerek hırka desenini çıkarabilirsiniz. Her yıl en çok örülen örgülerden biri olan hırka modellerini artık bu örnek ile örebilirsiniz. Örgü modelleri anlatımlarımız son hızıyla devam edecektir. Bizi takip ederek hem tığ işi hemde şiş işi örgü anlatımlarını inceleyebilirsiniz.

İki Renk Hırka Deseni Yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir