İlham Verici Mavi Ev Dekorasyon Fikirleri

mavi ev dekorasyon fikirleri

İlham verici mavi ev dekorasyon fikirleri ile sizlerin karşısındayız. Mavi rengini sakinleşme, stres atma, dinlenme amaçlı yerlerde tercih edebilirsiniz. Biz sizler için en harika mavi ev dekorasyonlarını seçtik, derledik. Aşağıya eklediğim videodan da ev dekorasyonunda mavi renginin kullanımı hakkında bilgi edinebilir ve fikir alabilirsiniz.

En Sakin ve En Güzel Mavi Ev Dekorasyonu ve Kullanımı

Videoda gördüğünüz mavi ev dekorasyonları oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu şahane fikirleri kendi eviniz için tercih edebilirsiniz.

Çok Harika ve Çok Güzel Mavi Ev Dekorasyon Fikirleri

Görselde bir divan nostaljik bir örtü ile örtülmüş ve oldukça güzel görünüyor.

decoration

Görselde gördüğünüz beyaz mobilyalar hem rahat hem de çarpıcı olan deniz teması ev dekorasyonunun bir parçası olmuş. Beyaz bir koltuk ve beyaz bir orta sehpa çevresindeki denizi andıran derin mavi renklerle kaplanmıştır.

Renkli mobilyalar ile sanat eseri gibi bir ev dekorasyonu elde edilmiştir.

Turkuaz duvar rengiyle muhteşem bir ev dekorasyonu elde edilmiş. Bunun yanı sıra tercih edilen perdeler oldukça şık ve otantik bir görünüm sağlamış.

Fransız esintili bir Chicago çatı katı misafir odasında yatak başı eski bir Fransız kumaşıyla kaplanmıştır. Yastık yorgan ise Lee Jofa ipeğinden tercih edilmiştir.

Mavi renk bu yemek odasına sakinleştirici bir atmosfer vermiştir. Mavi, beyaz ve siyah renkli perde detayı bu harika mavi ev dekorasyonuna oldukça uyum sağlamıştır.

19. yüzyıl banyo dekorasyonunu mavi renkli çiniler oldukça güzel tamamlıyor.

Kanepeden duvarlara kadar tasarlanan bu mavi kütüphane oldukça harika görünüyor.

Mavi çizgili bir halı ve aynı tonda mavi desenle kaplanmış koltuklar ev dekorasyonu için oldukça ideal bir seçim olmuştur.

Gösterişli bir toplantı odasında veya yemek odası denebilir, koyu mavi perdeler ve duvar kaplamaları masa ve sandalye düzenini oldukça canlandırıyor.

En Ferah ve En Şık Mavi Ev Dekorasyon Fikirleri