Kolay fiyonklu oya modeli yapılışı

İmrenerek Takip Edilen İğne Oyası Modellerinden Fiyonklu Oya

İmrenerek takip edilen iğne oyası modellerinden fiyonklu oya modeli. Buya oya modelini yapanlar mükemmel olduğunu söylüyorlar.

Bazı insanlar vardırki öyle iğne oyaları çıkarırlar ki herkes ona imrenerek bakar. Yaptıkları modelleri çok beğenir ve kendisi de yapmak ister. İşte onlardan birisi de Ayşe hanım. Yaptığı tüm oya modellerinde de insanların beğenisini toplamayı başaran Ayşe hanımın modelleri başka hiç biryerde yok. Bir çok oya modelini kendisinin hazırladığını söylüyor. Hayal gücü o kadar geniş ki yaptığı oyalardan bu anlaşılıyor. Son olarak paylaşmış olduğu fiyonklu oya modeline yapılan yorumlarda da görüldüğü gibi herkes onu imrenerek takip ediyor. Onun kadar güzel, düzgün ve kalıp yapanını göremediğini söyleyen kadınlar modellerini çok beğeniyorlar.

Kolay fiyonklu oya modeli

Yeni hobi takipçileri için fiyonklu oya modelleri defalarca paylaşışmıştı. Bu defa paylaşılan model fiyonklu oyaların en güzeli. Boncuklu fiyonk oyası yapılışı kadar kadınların ilgisini çeken örnek basit ama bir o kadarda zarif modellerden sadece birisi. Kendine güvenen kadınların yapabileceği hiç birşey yoktur. Sizde kendinize güvenin ve bu oyayı yapmaya hemen başlayın.

Kolay Fiyonklu Oya Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir