İnanılmaz Kolaylıkta ve Güzellikte Boncuklu İğne Oyası Modeli

İnanılmaz kolaylıkta iğne oyası modeli yapılışı

İnanılmaz kolaylıkta ve güzellikle boncuklu iğne oyası modeli. Binlerce kadının beğendiği bu oyayı bakalım sizler beğenecek misiniz.

El işi dediğimiz şeyler eskidendi, her şeyin şimdi hazırı var demeden önce biraz emekle birbirinden minnoş yazmalar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Başörtüsü alacak olanlara eşarplar zaman zaman pahalıya patlayabilir. Ama biraz oya ipi ve minik el becerisiyle kendi başörtülerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Yapmanız gereken iğne oyası ile oyaları çıkardıktan sonra yazma çevresine işlemek. Hazır eşarplara para ödemekten sıkıldıysanız koşup oya ipleri, iğne ve yazma alın, dilediğiniz oyayı yapmaya hemen başlayın. Tabi burada dikkat etmeniz gereken oyayı yaparken ilk olarak nasıl yapıldığını öğrenmek.

İnanılmaz kolaylıkta iğne oyası modeli

Yaptığınız minnoş oyalar kadar size minnoş görüneceksiniz. Başörtüsünün şıklığı yüzünüze yansıyacak. Eski yazmaları bilmeyenleriniz yoktur. El işi göz nuru yazmalar şimdi yine yapılıyor, yalnız tek fark kullanılan oyalar. İnanılmaz kolaylıkta ve güzellikte olan boncuklu iğne oyası modelinin süresi 8 dakikadır. Bu çok tatlı çıtı pıtı modelin videolu anlatımını youtube Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası kanalından alınmıştır.

İnanılmaz Kolaylıkta Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın