İnci Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı

İnci Kabuğu Örgü Modeli Tarifi

Örülmesi çok kolay ve çok zevkli olan inci kabuğu örgü modeli bayan yelekleri, bebek yeleği, bebek battaniyesi, atkı bere ve şal gibi çeşitli örgüler örebilirsiniz.

Yeni şiş işi örgü modeli inci kabuğu örneği ile sizinleyiz. Şiş işi örgü tarifleriyle bir çok örgüde kullanılan teknikleri öğrenmiş olacaksınız. Yeni yayınlamış olduğumuz örgü videolarını takip edip günlük izleyerek öğreneceğiniz teknikleri örgülerinize uygulayabilirsiniz. İster bebek örgülerine istersenizde kendinize öreceklerinize bu motifleri işleyebilirsiniz. İnci kabuğu örgü modeli de Gönül hanımın yeni modelleri arasındadır.

İnci Kabuğu Örgü Modeli

Gönül hanımın binlerce takipçisi var. Bu takipçiler yapamadıkları veya öğrenmek istedikleri örgülerin resimlerini göndererek videolu anlatımlarını istiyorlar. Kendisi de sağolsun üşenmeden anlaşılır bir biçimde videolar çekeren örgülerin yapılışını paylaşıyor. Sitemizi ziyaret eden örgü sevdalılarının sayısı da oldukça fazla olduğundan dolayı bizde sitemize ekliyoruz. Yelek örecek olanlar, şal örecek olanlar veya bebek örgüleri örecek olanlara fikir amaçlı paylaşmış olduğumuz örgüleri sizde çok seveceksiniz.

İnci Kabuğu Örneği

İnci kabuğu örgü modeli yapılışı aşağıdaki kısa videodadır. Herkese yapacağı örgüde başarılar diliyorum.

İnci Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir