İncili Gösterişli Harika İğne Oyası Nişan Bohçası Yapımı ve Anlatımı

Nişan ve düğün aşamasında gelin bohçalarının damat bohçalarının yeri her zaman ayrı oluyor. Çok özenle hazırlanan bohçaların el emeği göz nuru olması için çok çaba gösteren ailelerin çok tercih ettiği iğne oyası nişan bohçasının aşağıda yayınladığımız videoyu izleyerek hep beraber izlemeye ne dersiniz?

Modele orta kısmından önce kare motifin etrafını çevreleyen yuvarlak çiçeklerin yapımı ile başlıyoruz. Halkalar tığ ile hazırlandıktan sonra etrafını iğne oyası ile kuyumcu kafesi modeli yapıyoruz.

Beş minik çiçeği yan yana yaptıktan sonra eklemenizi model kare olacak şekilde aşağı doğru yapıyorsunuz. Son aşamada orta çiçeği hazırlayıp, incimizi dikip modeli tamamlıyoruz.

Firdes Demir’ tasarım iğne oyası nişan bohçasının güzel anlatımından dolayı teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

 

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.