İncili Çeyizlik Tığ Oyası

İncili Namaz Örtüsü Yapılışı

Namaz örtüsü için incili tığ oyası yapımın detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz. Kendi namaz örtüleriniz için kullanabilirsiniz.

Kendi yapacağınız namaz örtüleri için için incili oya tercih eder misiniz? Nurcan Yıldırım arkadaşımız kendi namaz örtüsüne yaptığı incili oya modelini Oya ve dantel dünyası kanalında yayınlamış. Burada binlerce beğeni alan örnek çok beğenilmiş. Bende ilk görünce çok beğendiğim. Siz takipçilerim de faydalansın diye nasıl yapıldığını buraya ekledim. Tığ oyası severler tarafından beğenileceğini düşündüğüm bu örnek için aşağıdaki anlatımlı videoyu izleyebilirsiniz.

Tığ Oyası Namaz Örtüsü

Oya modelleri ile en güzel örneklere ulaşabilirsiniz. Namaz örtüsü, mevlüt örtüsü ve hac örtüsü olarak kullanılan yazmalara oyalar bulabilirsiniz. Boncuklu oyalar, çiçekli oyalar tığ ve iğne oyaları gibi birbirinden güzel modellerin anlatımlarını bir tıkla ulaşabilirsiniz. Boş vakitlerinizde evinizde oturup bu oyaları öğrenerek kendiniz de yapabilirsiniz. Yeni hobi sitesi olarak yeni modelleri yayınlamaya son hızla devam edeceğiz. İncili namaz örtüsü yapılışı için aşağıdaki videoyu açarak izleyin. Gerekli malzemeler ve yapımı hakkındaki detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tığ Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı

Bir cevap yazın