Instagram’da Çok Aranan Renkli Çiçekli İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Sizlere oyanın güzelliğine bakmaktan gözlerinizi alamayacağınız bir defa gördükten sonra aklınızdan çıkmayacak güzellikteki harikalar harikası renkli oya modelini hazırlamaktan zevk duyuyoruz. Oyanızı çeyiz ve bohçalarınız için değerlendirebilirsiniz.

Modele başlamadan önce yazmanızın tığ battısını hazırlamalısınız. Oyanın tamamı sinek kanadı ve renkli keloğlan modeli ile oluşmaktadır. Sinek kanadı modelini öğrenmeyen çok az insan olduğunuz düşünüyoruz. Daha önceki yazılarımızdan sinek kanadı modeline ulaşabilirsiniz.

Oyanızı düz yazmalarda kullanmak modelin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Desenli yazma kullanmayı tercih ediyorsanız oyanızı tek renk iple hazırlayabilirsiniz.

Youtube kanalı için çok şık model için ayşenin iğne oyaları’na teşekkür ederiz. Beğeni ve yorumlarınız için kanalına abone olmayı unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.