Instagram’da En Çok Paylaşılan Örgü Bebek Yelek Modeli

Kış ayları geldi, bebeklerimizin üşümemesi için en kullanışlı kıyafetlerin başında örgü yelekler geliyor. Bebek örgü yelekleri, yapması kolay görünümü güzel ve kullanışlı örgü kıyafetlerdir. Biz de bu sebeple instagramda en çok paylaşılan örgü yelek modelinin yapılışını inceledik, sizlerle paylaşıyoruz.

İki yumak bebe ipi ve 3,5 numaralı misinalı şiş kullanarak yapabileceğiniz bu yumuşacık örgü bebek yeleğini hızlıca örebilirsiniz. Kastırmalı yelek ya a waffle örgü bebek yeleği olarak da bilinen bu yelek için istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ilk olarak lastik kısmından başlayıp ayrı ayrı parçaları örüp en son birleştirme yapabilirsiniz. Yeleği örerken aralarda bazı püf noktalar var. Onları kaçırmamak için aşağıdaki videoyu dikkatlice izleyebilirsiniz. Örgü bebek yeleği yapılışları birbirine benzese de motiflere göre farklı yöntemler izlemek gerekebilir.

Kız bebekler için pembe ip erkek bebekler için mavi ip kullanabilirsiniz. Eğer bebeğin cinsiyetini bilmiyorsanız en iyisi beyaz ipler örmektir. Yapımı kolay, sıcacık tutan bu sevimli örgü bebek yeleği modelini yaptıktan sonra mutlaka yorumlarınızı, önerilerinizi bizimle yorum olarak paylaşın. Sorularınız olursa onları da lütfen yorum olarak gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir