Instagram’da Rekor Beğeni Alan Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yenihobi.com olarak  çeyizlerinize çok yakışacak olan boncuk detayları ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. En yeni ve güzel tığ işi oyalarını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Gelin birlikte en güzel tığ oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk yazma üzerine boncuk detaylı tığ işi oya modeli yapılmıştır. Sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede en güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Büyük tığ oyası sevenlere en güzel modelimizi sunuyoruz.

Sıralı tek renk yazma kenarına boncuk detayları oldukça şık görünüme ulaşmıştır. Sizler de basit şekilde tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Renkli tülbent kenarına tek renk tığ modelini tercih edebilirsiniz.

Kroşe kullanarak da tığ modellerini deneyebilirsiniz. Maddi gelir elden etmek için tığ oyası yapıp satabilirsiniz.

@esengulun_elemekleri Instagram hesabından küçük ve güzel tığ oyalarını sipariş oluşturabilirsiniz. Boncuk detayları tığ oyalarını çok gösterişli hale getiriyor.

Kibar tığ işi oya modeli sevenlere şahane modelimizi sunuyoruz. Sizler de hemen kolay yapılan zarif tığ oyasını yapabilirsiniz.

Küçük ve kibar tığ modelini görenler hayran kalıyor. Yapım aşaması basit olan tığ modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çıtı pıtı tığ işi oya modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Renkli tığ oyaları çok tercih ediliyor.

Günlük yaşama uygun tığ oyasını sizlerde yaparak altın günlerinde kullanabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına renkli tığ işi oya modeli yapılmıştır. Sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Çıtı Pıtı Tığ İşi Oyaları