Instagramı Uçuran Çeyizlik Örgü Lif, Patik, Yelek ve Şal Modelleri

Son zamanların en güzel çeyizlik örgü lif, patik, yelek ve şal modellerini bir araya getirdik. Örmesi kolay, giymesi keyifli, isterseniz de hediye etmelik bu harika örgü modellerini çok az örgü bilgisi olanlar bile örebilir. Örgü lif modeli arayanlar için ideal bu örnekleri inceledikten sonra hiç zaman kaybetmeden siz de yapmak isteyeceksiniz. Çeyizlik lif modelleri klasik lif modellerine göre birazcık daha süslü oluyor. Çeyizlik örgü lif modeli olarak geçse de gündelik kullanım için de neden olmasın denilebilecek bir model.

Çeyizlik örgü patik modelleri çok aşırı güzel olsa da yapımı tabi biraz daha emekli. Şişle, tığla ya da bir kaç şişle aynı anda örülebilen bu patikler babet patik görünümünde de olabilir. En hızlı üreyen yani en hızlı biten örgü modelleri ise çeyizlik örgü yelek modelleridir. Daha önceki yazılarımızda çeyizlik örgü yelek modellerinin yapılışını farklı modeller üzerinden anlatmıştık. Isterseniz o videoları izleyebilirsiniz. Çeyizlik örgü şal modelleri ise tam gelinlik kız şalı ya da yeni gelin şalı diye adlandırabileceğimiz modellerden.

İnstagramı uçuran, yeni gelin sayfalarının en çok paylaşılan çeyizlik örgü modellerini incelemek için galerimize göz atın.

 

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Instagramı Uçuran Çeyizlik Örgü Lif, Patik, Yelek ve Şal Modelleri” için bir yorum

Bir cevap yazın