Instagram’ın En Çok Beğeni Almış Boncuklu İğne Oyası Yapımı

Sosyal medyanın en beğenilen boncuklu oyası

Instagram’ın en sevimli, boncuklu iğne oyası modeli ve yapımı ile karşınızdayız. Hanımların yaptıkları yazmalarla, kimi zaman havlularıyla karşımıza çıkan şık iğne oyası modeli.

İnstagram'ın en beğenilen boncuklu oyası

Instagram’ı oyacı kadınlar çok sık kullanıyor. Herkesin elinde bulunan telefonda hemen hemen Instagram yüklü. Yapılan iğne oyaları bu sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor. Bazı el işleri Instagramda en çok beğenilenler listesine girmeyi başarıyor. Şimdi paylaşacağımız iğne oyası modeli de bunu başarmış ve en çok beğenilenler listesine girmiş. Hem müşteriler hem de oya yapanlar tarafından yılın en çok beğenilen modeli olmuş. Yapılışı kolay sıralı boncuklu iğne oyası yazma modeli en çok sipariş alan modellerden birisidir. Paylaşılan resimlerinden altında yapılan yorumlara göre çok fazla sipariş aldığı görülmekte. Oya yapıp satma niyetiniz varsa bu modeli kaçırmayın.

Yukarıdaki oyalarda sosyal medya hesaplarında sıklıkla karşılaşılan iğne oyalarından bazılarıdır.

Instagram’ın En Beğenilen Boncuklu İğne Oyası Oyası Yapımı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın