Instagram’ın Gözdesi Ağır İğne Oyası Modelleri

Değerli hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel iğne oyası modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Sosyal medyada en çok tercih edilen iğne oyası modellerini eklerken sizlerin çok severek kullanacağı modeller olduğuna eminiz. Çıtı pıtı tasarımı ile oldukça güzel görünen günlük ve özel günlerde tercih edebileceğiniz bu güzel iğne oyaları yaparak sizler de Instagram adreslerinize ekleyip modelleri satışa sunabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları işçiliğin yoğun olması ile çok tercih ediliyor. Sizler de bu güzel modelleri çeyizleriniz için tasarlayabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlere bile hitap eden bu güzel iğne oyası modelleri şık tasarımıyla yaz aylarında sizlere eşlik edecek. Sıcak yaz aylarında cıvıl cıvıl görünen kibar iğne oyalarını yaparak bütün kombinlerinizi uyum sağlayabilirsiniz. Özel günlerde tercih edilebileceğiniz ağır iğne oyalarında sizler için özenle seçtik. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Ağır ve Güzel İğne Oyası Modelleri

Sade model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir.

El emeği yoğun olan işçiliği çok olan iğne oyası modelini sizler de yaparak gold detayları ile gösterişli hale getirebilirsiniz.

Çıtı pıtı model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli mor renk tercih edilmiştir. Asil hanımların tercihi olan mor renk bütün kombinlerinize uyum sağlayacak.

Oldukça kolay yapılan iğne oyası modelini acemiler bile pratik şekilde hazırlayabilir.

Yapılışı hızlı ilerleyin iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çiçekli hazırlanmış olan iğne oyası modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de çok tercih edilen bu iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Renkli yazma kenarına hazırlanmış olan iğne oyası modeli son zamanların en çok satan modelleri arasındadır. Sizler de çok satan bu iğne oyası modelini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyası modeli Instagram’ın en gözde modelleri arasındadır.

Lale model hazırlanan iğne oyası modeli siyah tülbent kenarına yapılmıştır. Sizler de siyah tülbent kenarına hazırlanmış olan iğne oyası modellerini tek renk ya da rengarenk tercih ederek hazırlayabilirsiniz.

Yapım aşaması hızlı ilerleyen iğne oyası modeli son zamanların en çok tercih edilen ve en sevilen modellerindendir. Sizler de çok tercih edilen bu modelleri yaparak çeyizlerinize en güzel modelleri ekleyebilirsiniz.

Görselde yer alan çıtı pıtı iğne oyası modeli tek renk tülbent kenarına hazırlanmıştır. Seçmiş olduğunuz iplikler iğne oyası modelinin duruşunu belirleyecektir. Bu sebeple kaliteli iplikler seçmeniz oldukça önemlidir.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan tek renk iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modeli son zamanlarda en sevilen modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu güzel modeli yaparak harik ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Modelleri