İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler el emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. Çiçekli ve çok güzel görünen bu iğne oyalarını yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Farklı model sevenlerin tercihi olan iğne oyası örneğini pratik şekilde yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel ve Sade  İğne Oyası Modelleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli en güzel ve en yeni modellerdendir. Sizler de tarzınıza uygun modelleri yaparak harika ürünler sahip olabilirsiniz ve çeyizlerinize bu güzel modelleri ekleyebilirsiniz.

Rengarenk tülbent kenarına yapılmış olan farklı ipliklerin tercihi ile hazırlanmış olan iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadelikten yana olun hanımların tercihi olan iğne oyası modeli tek renk yazma kenarına yapılmıştır. Sizler de tarzınızı uygun olan iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Kolay yapılan iğne oyası modeli yeni öğrenen hanımların tercihleri arasında yer alıyor.

Çıtı pıtı görünen iğne oyası modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modeli tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanmıştır. Papatya modeli hazırlanan iğne oyası örneği çok güzel görünmektedir.

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli en güzel ve en yeni modellerdendir. Sizler de bu güzel iğne oyalarını kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modelini sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz.

Çok güzel görünen iğne oyalarını sizler de el emeğinizi sergilemek için yapabilirsiniz. Yapılışı hızlı ilerleyen iğne oyası örneğini sizler de kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Farklı model arayanların tercihi olan iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli Kadınlara İğne Oyası Modelleri