İpliklerin Harika Buluşması ile Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olduğumuz tek renk tülbent kenarına yapılan renkli tığ işi oya modellerini sizlere sunuyorum. Çok şık görünen tığ işi oya modellerini yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanın tığ oyaları en güzel şekilde sizlere sunuyorum. Sizler de en güzel tığ oyalarını yaparım çeyizlerinizi ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenen hanımlara hitap eden son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken tığ işi oya modelleri daha önce görmediğiniz kadar güzeldir. Sizler de güzelliğine inandığınız modelleri dilediğiniz renkleri seçerek tarzınıza uygun olarak yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlar tek renk tülben seçerken gösterişli model seven hanımlar rengarenk tülbentler seçebilirsiniz. Dilerseniz tığ işi oya modellerini hazırlarken boncuklar ve kızlar kullanabilirsiniz. Kullanacağınız boncuk ve pullar modelinizi oldukça şatafatlı gösterecektir. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri Örnekleri

Tek renk yazma kenarına yapılan kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan tığ oyasının sizler de yapabilir ve günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de sadelikten yanaysanız bu güzel tığ işi oya modelini yapabiliriz.

Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modelini yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Çok şık görünen tığ oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yapımı çok kolay olan tığ oyalarını sizlerde yeni başlamış olsanız bile yapabilirsiniz. Çok güzel görünen tığ işi oyasını sizlere sunuyoruz.

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına hazırlanan iki renk hazırlanmış olan tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. Dilerseniz bu modeli sıralı tığ oyalarına da yapabilirsiniz.

Gri ve beyaz renklerde hazırlanan tığ işi oya modeli günlük Kullanıma oldukça Uygundur. Sizler de günlük kullanıma uygun olan tığ oyalarını yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan tek renk tığ işi oya modeli en güzel şekilde yapılabilir. Sizler de en çok tercih edilen bu tığ oyasını yaparak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Pembe renk tercih edilerek hazırlanan tığ oyası yeni gelinlerin en çok tercih ettikleri arasında yer alırken sizler de çok tercih edilen bu tığ oyasını yapabilirsiniz.

@sedaninoyalarii Instagram hesabından en güzel tığ oyalarını sipariş oluşturabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Tek Renk Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Gülün el işi dünyası (Youtube)

Tek renk tülbent kenarına yapılan 3 renkli hazırlanmış olan tığ işi oya modelleri iğne oyasını aratacak kadar güzeldir. Sizler de bu güzel tığ işi oya modellerini yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen tığ oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de el emeğinize sergilemek için bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz. Farklı tasarım arayan hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de şık görünüm bu güzel tığ işi oya modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yapışacak tığ oyalarını dilerseniz farklı renkler kullanarak hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ oyalarına detaylı şekilde göz atarken sizler de videoyu izleyerek yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.