İşçilikli Fevkalade Görünen Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel tığ işi oya modellerini sunuyoruz. Çok güzel görünen tığ işi oya modellerini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak tığ oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de el emeğini yoğun kullanıldığı tığ işi oya modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylı şekilde süsleyeceğiniz tığ oyaları çiçek ve Boncuklar çok yakıştı tek renk tülbent kenarlarına tek renk tığ işi oya modeli yaparak sade modeller ortaya çıkarabilir. Gösterişli modeller istiyorsanız renkli tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Tığ İşi Oya Örnekleri

Sade model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Boncuk detayları ile süslenen tığ oyasını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Daha önce görmediğiniz modeller arasında yer aldığı oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de en güzel modelleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılan tığ işi oya modeli renkli tercih edilmiştir. Sizler de siyah tülbent kenarına yapılan rengarenk hazırlanmış tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Pembe renk yapılan tığ işi oya modelini sizlerde gösterişli hazırlayabilirsiniz. Boncuklu ve çiçekli olan tığ oyaları çok kolay yapılan modeldir.

Sade model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli tek renk tülbent kenarına hazırlanmıştır. Sizler de sade model seviyorsunuz bu güzel tığ işi oya modelini hazırlayabilirsiniz. Rengarenk yapılan model günlük kullanıma uygundur.

Ağır model seven hanımlara hitap eden tığ oyası sadeliyle dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel tığ işi oya modelini fiyonk detayları ile süsleyebilirsiniz. Kırmızı ve beyaz renklerin harika uyumlu tığ işi oya modeline yansımış.

Yapım aşaması kolay olan pırpır model tığ işi oya modeli çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de yapım aşaması kolay olan pırpır model tığ oyasını yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Sizler de işçiliği çok olan bu tığ işi oya modelini yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Yeni gelenlere hediye olarak hazırlayacağız tığ işi oya modelini pembe renk tercih ederek yapabilirsiniz.

@oyalarim.nurbahar Instagram hesabından en güzel ve gösterişli tığ işi modelini sipariş oluşturabilirsiniz. En sevilen modelleri yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan tığ işi oya modeli sadeliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de sade görünümü ile dikkat çeken modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede basit şekilde bitirebilirsiniz.

Yapılışı basit olan tığ işi oya modelini yeni öğrenen hanımlar yapabilir. Yeni öğrenenlerin tercihi olan tığ oyaları şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Hobim (Youtube)

Videoda yer alan şahane görünen tığ işi oya modeli yapım aşamasının kolay olmasıyla sizlere sunuluyor. Sizler de yapım aşaması kolay olan bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. En güzel modelleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklılık sevenlere hitap eden tığ oyası daha önce görmediğiniz modeller arasında yer alacaktır.  Çok satan modeli maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan tığ oyasını yaparak sade model ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz  tek renk kenarına video da yer alan tığ oyasında yapabilirsiniz. Videodan detaylı şekilde inceleyerek tığ oyasının yapım aşamasını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.