İşçilikli Tasarım ile Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Değerli hanımlar bugün sizlere sunmuş olduğumuz rengarenk tercih edilen tığ oyaları arasında en çok tercih edilenleri sizlere sunuyoruz. YouTube Instagram’ın gözde modelleri arasında yer alan tığ oyalarını sizler de yaparak en yeni ve en farklı modellere sahip olabilirsiniz. Şahane detayları ile süslenmiş olan tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de tarzınıza uygun tığ oyalarını seçerek hemen bitirebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz. Kroşe yardımıyla hazırlanan sayısı oyanın modelleri de oldukça güzel görünmektedir. Sizler de çeyizinize bu güzel tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu tığ oyalarını inceleyelim.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli model sevenlerin tercih ettiği tığ işi oya modeli çok şık görünüyor. Sizler de hem özel hem de günlük kullanıma uygun olan bu tığ oyalarını tercih ederek en güzel günlerinize el emeği ürünlerle hazırlanabilirsiniz.

Yeni öğrenenler için hazırlanmış olan tığ işi oya modeli tek renk tülbent kenarına yapılmıştır. Sizler de bu harika modeli hemen yaparak kısa sürede bitirebilirsiniz. Çok hızlı ilerleyen bu model hiç sıkmayan modellerdendir.

Tek renk yazma kenarına hazırlanmış olan tığ işi oya modeli iki renk iplik seçilerek yapılmıştır. Siz de bu modeli dilerseniz tek renk tercih ederek de hazırlayabilirsiniz.

Farklı model arayan kadınların tercihi olan tığ işi oya modelini farklı detaylar ekleyerek hazırlayabilirsiniz. Boncuk ve çiçek detayları ile bu harika modeli süsleyebilirsiniz.

Krem renk tonları ile hazırlanmış olan dört renk iplik kullanılarak hazırlanan taban rengi krem olan kalıp gibi duran bu güzel tığ işi oya modelini sizler de detayları ile hazırlayabilirsiniz.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri