Işıl Işıl Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modelleriyle oluşturulmuş bir başörtüsü her hanımın evinde mutlaka vardır. İğne oyası çok şık göründüğü için başörtüsü ve havlu kenarlarında sıklıkla tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir. İğne oyası zarafetine daha da şıklık katmak isteyenler için boncukları öneriyoruz. Boncukları kullanarak daha hoş bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Biz sizler için çok tercih edilen ve çok sipariş alan boncuklu iğne oyası modellerini seçmeye çalıştık. Dilerseniz şimdi bu ışıl ışıl boncuklu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Hoşunuza Gidecek Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank

Siyah iğne oyası modellerini daha canlı renkte boncuk kullanarak hoş bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hanımlar tarafından çok tercih ediliyor. Sizler de tercihinizi bu yönde oluşturabilirsiniz. Bu modeller sizin de hoşunuza gidecektir.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli hem başörtüsü kenarına hem de havlu kenarına çok yakışıyor. Siz de dilediğiniz alanda bu modeli tercih ederek farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Hem de bu iğne oyasının yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. İnternet ve YouTube’dan videolar izleyerek daha iyi bilgi alabilirsiniz.

blank

Tek renk başörtüsüne tek renk iğne oyası modeli sıklıkla tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir. Tek renk seçimlerinizi yaptıktan sonra boncuk kullanarak daha farklı ve daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

blank

Havlu kenarına yakışacak bir iğne oyası modeliyle sizlerleyiz. Bu iğne oyası modelini Hanımlar havlu kenarında çok seviyor. Sizler de boş zamanlarınızı çok güzel bir şekilde bu oyalarla değerlendirebilirsiniz. Sadece hobi olarak değil para kazanmak için de bu iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Çok Tercih Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.