Işıl Işıl Parıldayan Oya Modeli

Işıl Işıl Parıldayan İğne Oyası Modeli

Çıtı pıtı muhteşem iğne oyası modeli ışıl ışıl parlıyor. Bundan sonra yapacağınız yazmalar bu oya ile parıl parıl ışık saçacak.

Göz kamaştıran ve parlayan oyalarda bugün sıra bu modelimizde. Herkesin yapmak istediği ve sıklıkla karşılaştığı oya modelini paylaşıyoruz. Yaptığı oyanın çıtı pıtı olmasını isteyenler için yayınlanan bu oya kolay modellerden bir tanesidir. En güzel oyaları ben yapacağım diyenleri bir görebilir miyiz?

Işıl Işıl Parıldayan Oya

İğne ile işlenen dantel olarak bilinen ve ülkemizde her evde çeşitli modelleri bulunan iğne oyası bazen dekoratif ürün olarak bazen ise giyim ürünlerinde süs olarak kullanılmakta. Dünyada Türk danteli diye adlandırılan iğne oyaları çok fazla nam salmış durumda. Kenar örneği olarak yapılan oyalar kumaşlara bambaşka hava katar. Bu oyalardan en güzellerini iğne oyaları kategorisinde bulabilirsiniz.

İğne oyası öğrenecek olan kişiler zürafa, dağ, sinek kanadı gibi teknikleri öğrenmesi gerekiyor. Bu teknikleri öğrendikten sonra üstüne oyayı yapmak basit hal alıyor. Şimdi yayınladığımız ışıl ışıl oya ile dantelli örtüler oluşturabilirsiniz. Örneği yapmaktan çekinmeyin.

 Işık Saçan İğne Oyası Modeli

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir