Işıl Işıl Pırlanta Değerinde Örgü Modelleri

Merhaba sevgili takipçilerimiz. Günümüzde oldukça yeni sentetik lif ve kese modelleri çıkmış olsa da bazıları asla elle yapılan liflerden vazgeçemez, sizde eğer onlardan birisi iseniz çok doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlerle el emeği ile yapılan lif modellerini inceleyeceğiz. Farklı renk ve desende bir çok lif örneğini sizler için derledik. Özellikle renk çeşitliliği ile gözlerimizin pasını çözecek muhteşem lif örneklerini inceleyip sevdiğimiz her modeli kendiniz yapabilirsiniz. Çünkü yine en şık görünen pratik modelleri sunuyoruz. Yenihobi.com olarak  özellikle bebeklerinize gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz lif modelleri çıkarabilirsiniz. Pamuklu ve organik ipler kullanarak onlara en güzel ve hijyenik şekilde duş aldırabilirsiniz. Şimdi birlikte sizler için hazırladığımız şahane lif modellerini görselleri ile inceleyelim.

Kolay ve Pratik Örgü Modelleri

Yelek örgü modelinde kullanılan sarı renk hem kız hemde erkek bebekler için uygundur. Düz şekilde örülüp tamamlanan örgüyü sizlerde ponpon detayları ile süsleyerek yapabilirsiniz. Detaylarını sizlerde kendi zevkinize göre tasarlayarak yapabilirsiniz.

Kız bebek yelek örgüleri arasında en güzel olanı sizler için hazırladık. Çok şık görünen yelek örgüsünü kızlarınız için yapabilirsiniz.

Ceket örgü modellerini sizlerde takım halinde hazırlayarak kullanabilirsiniz. En yeni ve şık görünen ceket örgülerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Kabartmalı örgüyü renkli detaylar ile süsleyerek yapabilirsiniz. Düğme detayı ekleyerek sizlerde en güzel örgüleri yapabilirsiniz.

Erkek bebek ceket örgüsünün yapımı çok kolaydır. Ön kısmında yer alan örgü detayı çok güzel görünmektedir. Sade ve şık görünen örgüyü hemen yapabilirsiniz.

Ceket örgü modelini alt kısmından başlayarak yapabilirsiniz. Dilerseniz üstten başlayarak da örgü modelini yapabilirsiniz. Arka ve ön kısmını ayrı yapıp dikiş ile birleştirebilirsiniz.

Renkli ceket örgü modellerinde kullanılan iplik bebe yünü olması oldukça önemlidir. Nako elit bayb iplik kullanılarak elinize uygun olarak şiş seçebilirsiniz.

Sade ve şık görünen elbise örgü modelinde detaylar çok güzel görünmektedir. Çok şık görünen elbise örgülerini sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Ceket örgülerini sizlerde dilediğiniz renkte yaparak kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

En yeni ve güzel yelek örgüleri arasında görselde yer alan harika yelek modeli yer almaktadır.

Ceket örgü modelini en güzel detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Düğme detayı ekleyerek en yeni örgüleri yapabilirsiniz.

Kız bebek ceket örgüsünü dantel detayı süsleyerek yapabilirsiniz. Boncuklu ve incili düğme detayını ekleyerek yapabilirsiniz.

Yelek örgü modelinde inci detayı ekleyerek kolay şekilde yapabilirsiniz. Farklı örgü modelini sizlerde en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Kazak örgülerini sizlerde beyaz renk tercih ederek yapabilirsiniz. Düz örgü modelini yaparak kış aylarında tercih edebilirsiniz.

Ceket örgüleri arasında en güzel modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sade ve şık olan ceket örgü modeli güzel görünmektedir.

Tulum örgü modelini sizlerde kendi zevkinize göre renk ve düğme seçerek yapabilirsiniz. Sade ve şık görünen tulum modelini sizlere sunuyoruz.

Antrasit örgü modelini sizlerde bebekleriniz için yapabilirsiniz. Arka ve ön kısmı ayrı olarak hazırlanıp daha sonra birleştirilebilirsiniz.

Kapüşonlu bebek örgü modelini sizlerde alt kısmını ayrı düz olarak tasarlanan üst kısmını ayrı yapabilirsiniz. Büyük inci detayı ile sizlerde harika görünen yelek modelleri yapabilirsiniz.

Yumuşacık ceket örgü modelini sizlerde en güzel detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Düğme detayı ile harika görünen ceket örgüsünü süsleyebilirsiniz.

Yelek Ceket Kazak Örgü Modelleri

Takım Bebek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Elif Pirenvise (Youtube)

Sevgili takipçilerimiz sizler için özenle seçtiğimiz bebek örgü modellerini sevdiniz. Şimdi bu modellerimiz içerisinden sevdiğiniz bebek örgü modeli nasıl uygularız bakalım. Videomuz da detaylı anlatımı bulacağınız modelleri söylenen malzeme ile yapabileceğiniz gibi kendi ellerinizle bulunan malzemeler ile de yapabilirsiniz şimdi birlikte hem izleyip hem uygulayalım kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.