İşlemelerin Harika Uyumu ile Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar detayları ile süslenmiş olan tülbent kenarlarına yapılan en güzel ve en gösterişli tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de harika modelleri sahip olmak için yazımızı inceleyebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz tığ işi oya modellerini eklerken gösterişli olmasının yanı sıra kolay yapılabilir olmasına da özen gösteriyoruz. Sizler de kolay yapılan bu tığ oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modelleri farklı tasarımıyla en sevilenler arasında yer alıyor. Sizler de en sevilen tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detaylar ile süsleyeceğiniz de tığ oya modellerini çiçek ve boncuk detayları ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Sade model sevenlere gösterişli tığ işi oya modelleri en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu kolay modelleri yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan iki renk iplik ile yapılan tığ oyalarını yaparak en yeni modelleri basit şekilde yapabilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği modelleri pratik şekilde yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Çok pratik olan tığ işi oya modeli en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Gösterişli model isteyenlere hitap eden tığ işi oyaları en sevilen modeller arasında yer almaktadır. El emeği göz nuru hazırlanan tığ modeli sade modeldir.

Gösterişli model sevenlere hitap eden tığ işi oya modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Çok basit olan tığ oyaları en sevilen modeller arasında yer almaktadır.

Tek renk yazma kenarına yapılan tek renk tığ işi oya modeli sade model sevenlere hitap ediyor.

Siyah yazma kenarına hazırlanan renkli tığ işi oya modeli en basit modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

@arzutanık Instagram hesabından en sevilen ve basit modelleri yaparak harika modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri