İstanbul’ da Gurbetçilerin En Çok Aldığı Bebek Örgü Modelleri

Bebeklerinizi kış aylarında sımsıcak tutacak birbirinden güzel bebek örgü modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Yelek, ceket, kazak, atkı, bere birçok örgü modelinin daha önce hiç bir yerde görmediğiniz örneklerine ulaşabilirsiniz. Misineli şiş ile yapacağınız örgüler hem daha kolay hem daha pratik olaraktır. Tercih edeceğiniz şiş numarası elinizin ayarına göre olmalıdır. Genelde bebek örgü modellerinde 3. 5 numara şiş tercih edilmiştir. Robalı yada düz model örgü modellerini yaparak en güzel yelek modellerini yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak yaka kısımları haroşe örgü modeli olan yelek ceket kazak örgüsü yapabilirsiniz. En çok satan karnabahar örgü modelini sizlerde yaparak maddi gelir elde etmek için yapıp satabilirsiniz. İplik tercihi yaparken de bebe yünü olmasına dikkat etmelisiniz. Nako elit bayb iplik ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 0-1 yaş için 1 yumak iplik genelde yelek örgütlerine yetecek kadar oluyor. Gelin birlikte çiçekli ve güzel bebek örgütlerine detaylı şekilde göz atalım.

Ponponlu En Güzel Bebek Örgü Modelleri

En güzel ve en çok satan yelek örgü modellerini yeni doğan bebekler için de uygun olarak ayarlayıp satabilirsiniz.

Mor tek renk yapılan bebek tulum örgü modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de maddeyi gelir elde etmek için pırpırlı ve çiçekli olan mor örgü modelini yaparak satabilirsiniz.

 

Yelek örgü modelinin alt kısımlarında da yer alan fırfır detayları şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sarı yelek örgüsünü yeni doğan bebekleriniz için tasarlayabilirsiniz 0-1 yaş için de uygun olan yelek modelini boyutlarını değiştirerek hazırlayabilirsiniz.

Şeker bebek örgü modeli yeleklerde kazaklarda ve bereler de uygulanabilir.

Set şeklinde hazırlanan yelek örgü modeli renkli detayları ile sizlerin beğenisini kazanıyor.

Erkek yelek örgü modeli düz tasarlanarak yeni başlayan ve yeni öğrenenlere hitap etmektedir 3 düğme detayı ile oldukça güzel görünmektedir.

Ceket örgü modeli iki renk tercih edilmiştir ve çiçek detayları ile oldukça şık görülmektedir. Kolay yapılımı olan ceket örgü modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de sevdiklerinize ve hamile annelere el emeği göz nuru ceket örgü modellerini yaparak hediye edebilirsiniz.

Çizgili ve hayvan figürlü yelek örgü modeli erkek yelekleri arasında en çok tercih edilen modeldir sizler de erkek bebekleriniz için yeşil ve beyaz renklerin yer aldığı yelek örgü modelini tasarlayabilirsiniz.

En güzel kız bebekleri için tek renk yapılan mavi renkli yelek örgü modelini çiçek detayları ve düğme detayları ile süsleyerek kullanabilirsiniz. Prenseslere layık olan yelek örgü modelini Dilerseniz elbise örgüsü olarak da tasarlayabilirsiniz.

Sade ve şık görünen yelek örgü modelini sizlerde kolay ve pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kırmızı tulum örgü modeli sade ve güzel görünmektedir. Sizlerde dilerseniz tulum örgüsünde roba detayları ekleyebilirsiniz.

Sizler için en yeni örgüyü ekledik. Kolay yapılan örgü modelini en güzel şekilde yapabilirsiniz.

Erkek ve Kız Bebeklere Örgü Modelleri

Kapüşonlu Yelek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Çakır Örgü Zeynep Çakır (Youtube)

Videoda sizler için çok kapuşönlu yelek modelini modelini ekledik. 0-1 yaş için uygun olan yelek modelini sizlere sunuyoruz. Arka ve ön kısımları ayrı olarak yapılıp daha sonra dikişle birleştirilecek. Şapkası da ayrı olarak hazırlanacaktır. 6 adet düğme kullanıldı. Düğme detayları farklı tercih edilerek süslenebilir. Yelek modelinin adı ikili piliç modeldir. Nasıl 1 beden büyütülüp nasıl yaş değiştirilir yapılır sizler için özenle sunduk. Detaylarını videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.