İstanbul da Rekor Satış Yapan En Güzel Bebek Örgü Modelleri

Sizler bebek örgü modellerinin en güzel örneklerine sahip olmak istiyorsanız mutlaka yazımızı incelemelisiniz. Detayları ile sizlerin beğenisine kazanacak olan birbirinden şirin bebek örgülerini sizler için hazırladık. Kolay ve pratik yapımı ile dikkat çeken örgüleri en güzel hali ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yenihobi.com olarak soğuk kış aylarında sıcacık tutacak bebek örgü modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Gelin birlikte harika bebek örgülerine göz atalım.

Boncuklu ve En Güzel Bebek Örgü Modelleri

Bebek patiği ve hırka örgü modeli set olarak hazırlanmıştır. Sizler de yapımı oldukça pratik olan örgüyü bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Bebek tulum örgü modeli ile birlikte hazırlanan beyaz şort örgüsünü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Bebek patik örgüsü iki renk kullanılarak yapılmıştır.

Bebek şapka ceket ve patik örgüleri birbiri ile olan uyumunu sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kürklü yelek örgüsünde tek renk kullanılmış olması şık görünmesini sağlamıştır.

@orgu_home Instagram hesabından en yeni örgü modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Kız bebeklerini çok mutlu edecek olan ve iplik seçimi ile cinsiyet ayrımının kalkmış olduğu harika modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Şapka ve bebek patik örgü modelini sizler de fırfır detayları ile süsleyebilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan elbise örgü modelinde bandana ve patik ile yapılmış olması görenleri kendine hayran bırakmaya yetiyor.

El Emeği Örgü Modelleri

Gösterişli Yelek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Nuranın Örgü Dünyası (Youtube)

Videoda yer alan örgü modelinin yapımında bebe yünü ve 3.5 numara tunus tığı kullanılmıştır. Tunus işi örgü tekniği ile örülen modelimizin ilmek sayısını değiştirerek tüm örgülerinize uyarlayabilirsiniz. Videoda yapım aşamaları ayrıntıları ile gösterilmiştir. Sizde videoyu izleyerek bu kolay ve gösterişli modelimizi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.