İstanbul’da En Sevilen Dantel Modelleri

Sevgili takipçilerimiz Bu yazımızda sizlerle rengarenk incelerken mi yaparken çok eğleneceğiniz boncuklu oya modellerini detaylı görselleri ile sunacağız. En beğenilen boncuk oyalarına baktığımızda ortak nokta olarak tek sıra Oya kenarına şık boncuklar seçilerek işçilik yoğun bir model olarak gösterilen modellerin ön planda olduğunu görüyoruz. Tüm el işi modellerinde olduğu gibi yapılış olarak pratik olup görünüş olarak harika görünen modeller her zaman ön planda tutulmaktadır. Günümüz iş yoğunluğu arasında boncuk oyası yapmak isteyen hanımların işini kolaylaştırmak için yazımızın sonuna boncuklu oya yapımını anlatan pratik bir video ekleyeceğiz. Bu sayede hem boncuk oyası yapmaktan vazgeçmeyecek hem de vaktinizi tamamen bu iş için harcamayacaksınız. Günlük kullanımlar için genel olarak hazır dizili renkli boncuklar tercih edilirken çeyizlik veya hediyelik olarak yapılan boncuk oyalarında sade boncuklar veya inci boncuklar tercih edilmektedir. Etkileyici boncuk oyası modellerini biz sizler için seçerken gerçekten büyük zevk duyduk. Sizlerin de bu modeli incelerken aynı hisleri yaşayacağınızı düşünüyoruz. Şimdi sizleri harika boncuk oyası modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Kolay Dantel Modelleri

Görselde yer alan dantel modeli en kolay modelleri arasındadır. Sizler de kolay yapılan bu dantel modellerini dilediğiniz renklerde iplikler seçerek hazırlayabilirsiniz.

Salon takımı masa örtüsü olarak hazırlayabileceğiniz dantel modeli en yeni modeller arasında yer alırken sizler de bu modelleri pratik şekilde yapabilirsiniz.

Masa örtüsü dantel modelleri arasında en çok tercih edilen modeli yaparak sizler de maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Salon takımı dantel örnekleri arasında en çok tercih edilen modeli sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu modelleri hazırlayabilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı dantel örnekleri arasında yer alan modeli sizler de denerseniz iki renk dilerseniz de tek renk yaparak evlerinizi süsleyebilirsiniz.

Farklı model arayanlara hitap eden dantel modeli en kolay modeldir. Sizler de bu modeli pratik şekilde yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Çeyizleriniz için hazırlayacağınız dantel modelini sardırarak daha sonra kumaşlar ile buluşturabilirsiniz. Beyaz renk tercih edilen dantel modelini beyaz kumaşlar üzerine yapabilirsiniz.

Gösterişli Dantel Modelleri

Sade Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Serap ile El sanatları (Youtube)

Sevgili hanımlar sizler için itina ile seçtiğimiz gözlerinizi alamayacağınız Dantel örneklerini görselleri ile inceledik. Söz verdiğimiz üzere yukarıda incelediğimiz dantel modelleri içerisinden En beğendiğiniz en şık en güzel olan modeli seçip sizler için özel hazırladığımız dantel yapımı detaylı anlatım videomuz yardımıyla kendi dantel modelinizi kendiniz yapabilirsiniz. Videoda belirtilen modelin aynısını uygulayabileceğiniz gibi kendi özel fikirlerinizi katarak ortaya daha önce hiç yapılmamış özel ürünler de çıkartabilirsiniz. Görünüş olarak oldukça sade ve ağır görünen modeller yapılış olarak sizleri çok şaşırtacak. Videomuzu izlemeye başlamadan önce videoda belirtilen malzemeleri hazır edip video ile birlikte yapımı başlarsanız işin sonunda sizin de elinizde bir dantel modeli olacaktır. Dantel modeli detaylı anlatım videomuzda belirtilen malzemeleri birebir kullanabileceğiniz gibi daha önceki dantel işçiliğinden elinizde kalan malzemeleri de değerlendirebilirsiniz. Günümüzde üretilen fabrikasyon Fransız dantel güpürlerinin yanı sıra kendi ellerinizle yaptığınız el emeği göz nuru dantel örnekleri her zaman gözdemiz olacaktır. Gördüğünüz şahane Dantel örneklerini yapmak artık çok kolay. Videomuz yardımıyla daha önce hiç dantel modeli yapmamış bir genç kızın dahi Dantel örneklerini kendi eleme ile yapabilmesi mümkün olacaktır. Şimdi sizleri özenle hazırladığımız dantel yapımı detaylı anlatım videomuzda baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.