İstanbul’da Yok Satan Boncuk Oyaları

Değerli takipçilerimiz saygıdeğer hanımlar yazımızda sizlere içinizi kıpır kıpır edecek rengarenk boncuk detayları ile süslenmiş Oya modellerini paylaşacağız. Boncuklu oya modellerinde en çok dikkat çeken husus ortaya çıkan ürünün aşırı zor ve uğraştırıcı görünmesidir. Bir o kadar da asil görüntüye sahip olan boncuk oyalarının yapımını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Herkesin kendi modelini kendi hayal gücüne göre yapabilmesi için genel olarak görsel seçimi ve video seçimi yaparken bunlara özen gösteriyoruz. En trendler listesinde üst sıralarda olan modelleri sizler için bir araya getirdik. Tek sıra halinde yaptığınız Oya modellerinin kenarına klasik hazır dizili rengarenk boncukları uygulayabileceğiniz gibi ağır tasarlanmış Oya modellerinizin kenarına da inci boncuklar uygulayabilirsiniz. Kullanım amacına göre değerlendirildiğinde günlük kullanımlarda tercih edilen hazır dizili renkli boncukları dilediğiniz renk tonlarında bulabilirsiniz. Özel günlerde hediyelik olarak götürebileceğiniz boncuk oyalarında ise genel olarak inci boncuk modelinin renklerini tercih edeceksiniz. Dilerseniz sizler için seçtiğimiz görselleriyle anlatacağımız boncuk oyalarını yapım kısmına geçebiliriz.

En Yeni Boncuk Oyaları

Enli boncuk oyası modeli en sevilen modeller arasında yer alırken sizler de bu modeli yaparak çeyizlerinizi harika ürünler ekleyebilirsiniz.

Kahve renk tonları tercih ederek hazırlanan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan oldukça güzel görünen boncuk oyası modeli şık tasarımıyla etkileyici görünmektedir.

Siyah tülbent kenarına yapılan boncuk oyası modeli kristal boncuklar ile hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli dilediğiniz renklerde boncuklar seçerek yapabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modeli en iyi hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel modeli yaparak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Çok kolay yapılan boncuk oyası modeli en kolay modeller arasında yer alırken yeni öğrenen hanımlar da bu boncuk oyası modelini yaparak hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Sarı renk hazırlanan boncuklu oya modelini sizler de yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Turuncu renk tercih edilen boncuklu oya modelini kum boncukları tercih ederek hazırlayabilir ve el emeği göz nuru modeller yapabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına yapılan namaz örtüsü modeli en güzel şekli ile sizlere sunuluyor. Sizler de çok severek kullanacağınız boncuklu oya modelini yapabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan boncuklu oya modelini sizler de yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlere çok yakışacak olan boncuklu oya modeli şık tasarımıyla etkileyici görünmektedir.

Çok satan boncuk oyası modelleri sizlere sunuluyor. Sizlerde el emeği sergilemek için bu modeli yapabilirsiniz.

Tek Renk Boncuk Oyaları

 

Kaynak: Oya ve Dantel Dünyası (Youtube)

Sevgili Hanımlar yukarıda detayları ile incelediğimiz boncuk oyalarının yapım aşamalarından bahseden verdi hatta detaylı şekilde anlatan videomuzu eklere ekliyoruz. Videolarımız yardımı ile beğendiğiniz modelleri kendi el emeğinizi kullanarak yapmak hayal değil. Sosyal medyada en çok tıklanan boncuk oyalarını videomuz yardımıyla Sizler de yapabilirsiniz. Her kesime ve her zevke hitap eden birbirinden güzel boncuk oyalarını her seferinde farklı boncuk uygulaması yaparak tasarlayabilirsiniz. Aynı modeller üzerine uygulanan farklı boncuk uygulamaları boncuk oyası modelinizi her seferinde değiştirdiğinizi hissettirecektir. Videoda belirtilen malzemelerin aynısını kullanabileceğiniz gibi kendi elinizde bulunan malzemeleri de değerlendirebilirsiniz. Kendi el emeğinizle yaptığınız boncuk oyaları sipariş usulü aldığınız tüm ürünlerden daha kıymetli olacaktır. Kullanım alanı oldukça fazla olan boncuk oyası modellerini önceden hazırlayıp kullanım alanınıza göre paylaştırabilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız görsellerde her kesime hitap eden modeller seçmeye özen gösterdik siz de modellerimizi inceleyerek arasından beğendiğinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden sizler için hazırladığımız detaylı anlatımlı boncuk oyası yapım videosuna geçelim kolay gelsin.