İncili iğne oyası yapılışı

İşte Karşınızda Parlayan İncili İğne Oyası Modeli

Parıl parıl parlayan incili iğne oyası modeli.  Başörtülerinde incili oya kullanmayı tercih etmek isteyenler modeli yenihobi.com sitemizden öğrenebilirler.

İncili iğne oyası

Parıl parıl parlayan incilerle yapılan iğne oyası modeli yakın zamanda hanımların göz bebeği haline geldi. Instagram’da bulunan tüm iğne oyası sayfalarında paylaşılan ve sıkça göreceğiniz modellerden olan incili iğne oyası modelinden bahsediyoruz. Bu modelleri görüp iç geçirenlere bir müjdemiz var. Siz neden incili oyayı yapmak istemiyorsunuz ki? Hiç oya yapmayı bilmeyip, elinize iğne bile almadıysanız bu oyayı yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Nasıl mı? İşte tüm detaylarıyla incili iğne oyası yapılışı.

Malzemeler

  • İğne
  • Oya İplikleri
  • Makas
  • Yazma veya tülbent

Yukarıda yazılan malzemeleri tuhafiyeden temin edebilirsiniz. Sonrasında Züleyha hanıma ait olan bir çay molası kadar zamanı olan videoyu açıyorsunuz. İğne oyasının yapılışını izleyerek sizde kendi yazmanıza uyguluyorsunuz. Kolay ve basit oyalardan olduğundan dolayı incili oya size çok zor gelmeyecek. Çıtı pıtı bir model olan bu modeli dilediğiniz yerde de kullanabilirsiniz. İncili oya yapılışını öğrenme vakti gelmedi mi?

İncili İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir