İşte Yılın En İyi Boncuklu İğne Oyası Modeli

Yılın en iyi boncuklu oya modeli yapımı

Bu yıl boncuklu iğne oyası modelleri ile çok karşılaştık. Hemen hemen her oyacı kadının en çok yaptığı oyalar arasında boncuklu modeller ilk sırayı alıyor.

Yılın en iyi boncuklu oya modeli

Boncuklu oya modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda favori oyalardan olmayı başardı. Oyacı kadınların sosyal medya hesaplarında bakıldığı zaman en çok yapılan oyalar arasında boncuklu oyalar ilk sırayı alıyor. Namaz örtüleri ve mevlüt örtüleri gibi bir çok yazma ve tülbent kenarı için yapılan boncuklu oya modelleri havlu için de kullanılıyor. Genç kızlarını evlendirecek olan anneler ya kendileri yapıyor ya da bilen birilerine bu oyaları yaptırıyorlar. Ayrıca sadece hobi için yapan ve bu iş üzerinden para kazananları da unutmayalım.

En İyi Boncuklu Oyalardan Bir Kaçı

Daha yüzlerce boncuklu oya modeli bulunuyor. Hepsini bir arada paylaşmak mümkün değil. Ara ara siteyi ziyaret ederek yeni modellere bakabilirsiniz. Aşağıdaki videoda bu yılın en iyi boncuklu oyasının anlatımı bulunuyor.

En İyi Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“İşte Yılın En İyi Boncuklu İğne Oyası Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın