İstikbal Halı Modelleri ile Odalarınızı Renklendirin

İstikbal halı modelleri ile odalarınızı renklendirmeye hazır mısınız? Bu halılar en çok aradığınız belki de bulamadığınız halı modelleri. Gerçekten görünümü ve dokusuyla efsane olan bu İstikbal halılar ile siz de gönül rahatlığıyla evinizde kullanabileceksiniz. Üstelik temizlemesi de oldukça kolay ve kir tutmaz. Sizler için sizin de seveceğiniz birbirinden farklı tasarım halıları derledik. Dilerseniz hep beraber bu halı modellerine bir göz atalım. Olur mu?

Dokusu ve Görünüşü ile Muhteşem Halılar

blank

Görselde gördüğünüz halı gerçekten muntazam. Gri renk halılar eve genellikle farklı hava katıyor. Mobilyalarınıza da uygunsa bu halı modelini tercih etmenizi öneririz. Halı modeli İstikbal markasının Platinum Serisi’nden… Sevdiyseniz muhakkak kaçırmayın deriz hanımlar.

blank

Görselde gördüğünüz halı modeli tam da salon takımlarınıza yaraşır şekilde. Özellikle yeşil ve yeşil desenli koltuk takımlarınıza uyabilecek bir halı. Halı ucundaki püsküller de oldukça farklı bir tarz katmış ve salonunuzu renklendirmiş. Bu halı modeli ise İstikbal’in Prestige Serisi’nden…

blank

Bu ebatta halıları genellikle çalışma odalarımızda ya da çocuk odalarında tercih ediyoruz. Kendi fikrimce çalışma odasına daha uygun olacaktır. Rengi hemen hemen tüm mobilyalara uyum sağlayabilecek bir renk zaten… Peki siz bu halı modelini sevdiniz mi? Sevdiyseniz eğer İstikbal Ekinoks Serisi’ni bir inceleyin deriz hanımlar.

blank

Ekinoks Serisi’nden bir İstikbal halı modeli ile sizlerleyiz. Bu renge ben bayıldım pembe seven biri olarak muhakkak bunu kendi odama alırdım. Ayrı otantik hava katacaktır mobilyalarınıza ve halıyı kullandığınız odaya. Muhakkak düşünün derim ben.

blank

Ekinoks Serisi oldukça tercih edilen İstikbal markasının halı serisidir. Çok rağbet görmesi elbette halının da kalitesinden kaynaklıdır. Üstelik görünüşü de çok çok değil mi?

48 Farklı Halı Serisi ile Evinizi Şenlendirin

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank