Kabartmalı Hediyelik ve Çeyizlere Lif Modelleri

Merhaba sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel lif modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Farklı tasarımıyla çok severek kullanacağınız lif modellerini çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Tek renk lif modelleri en çok tercih edilen modeldir. Çeyizlik ve hediyelik lif modelleri ikiye ayrılırken sizler kullanışlı olmasını istiyorsanız sade lif modelleri seçebilirsiniz. Çeyizlerinizi ekleyeceğiniz modellerinin bir kısmını hediyelik bir kısmını ise kullanış açısından doğru olan ürünleri hazırlamanızı öneririz. Hediyelik olarak hazırlayacağınız lif modellerini simli iplikler ile hazırlayabilir. Boncuk detayları ekleyebilir ve çiçek detayları ile de süsleyebilirsiniz. En çok tercih edilen takım lif modellerini yaparak halka detayı ekleyerek kullanışlı hale getirebilirsiniz. Kullanışlı olmasını istediğiniz lif modellerinin ise daha düz renkler seçerek tek renk modelleri yapabilir. Detay eklemeden düz şekilde hazırlayabilir. Uzun lif modellerini halka ekleyerek kullanışlı hale getirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı lif modellerinde ise uzun üçlü lif modelleri yer almaktadır. Çeyizleriniz için takım lif modellerini hazırlayabilirsiniz. Kalpli lif modellerini sevdikleriniz için kırmızı renk tercih ederek yapabilir ve onlara en güzel hediyeleri sizler verebilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz lif modellerini eklerken yapılış aşamasında da kolay olmasına özen gösterdik. Yeni öğrenen hanımlara hitap eden lif modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi bu güzel lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Renkli Lif Modelleri

Görselde yer alan beyaz tavan üzerine hazırlanmış olan renkli ve çiçekli lif modeli çok kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan bu lif modelini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Çok satan modeli yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz. Çiçeklerini dilerseniz boncuklar ile de süsleyebilirsiniz. Çok kolay yapılan modeli yeni başlayanlar hanımlar da yapabilirsiniz.

Görselde yer alan yeşil ve beyaz renklerin kullanıldığı lif modeli en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel modeli yapabilirsiniz. Ağır model sevenlere bu model çok iyi gelecek. Dilerseniz bu modeli tek renk de hazırlayabilirsiniz. Ve boncuk detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile dikkat çeken lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlere hitap eden lif modeli çok satmaya devam ediyor. Renkli model sevmiyorsanız tek renk de yapabilirsiniz.

Görselde yer alan lif modeli çeyizlerinize çok yakışacak sizler de bu lifi yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği yapılan lif modelini tek renk yapabilirsiniz. Yıldız model lif haline de getirebilirsiniz. Sade ve şık görüntüsü çok güzel hale gelmektedir. Çok satan modeli dinlerseniz maddi gelir elde etmek için satışa sunabilirsiniz. En yeni lif modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Pratik Lif Modelleri

Çiçekli Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Beceriklihanım (Youtube)

Videoda yer alan lif modeli rengarenk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu renkli lif modelini yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken lif modeli çok kullanışlıdır. Kullanışlı model arayan hanımlara hitap eden bu modeli sizler dilerseniz tek renk de yapabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı lif modelini yeni öğrenen hanımlarda yapabilir dilerseniz lif modelini çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Boncuk detayları ekleyerek de lif modelini farklı hale getirebilirsiniz hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecek olan lif modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu modeli tek renk yapabilir Ya da daha renkli hale getirebilirsiniz. Videoda yer alan lif modelini sizler de izleyerek yapabilirsiniz yapacak hanımlara kolay gelsin.