Kabartmalı Yelek Hırka Atkı Battaniye Örgü Modeli ve Anlatımı

Hiç bir yerde göremeyeceğiniz şıklıktaki kabartmalı model ile yelek hırka atkı bere saç bandı battaniye ve aklınıza gelen tüm örgüleri örebilirsiniz.

İlk bakışta zor gibi görünse de kolaylıkla örebileceğiniz modelin nasıl yapıldığını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilirsiniz.

Koyu renklerle de açık renklerle de çok şık duran modeli mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Modeli kalın tığ ve ince ip ile örmelisiniz. Biraz gevşek örgü kabartmalı modeli çok daha gösterişli yapmaktadır.

Modelin kurulumunu yapana kadar az da olsa zorlansanızda eliniz alıştıktan sonra hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Bu model ile battaniye örmeyi düşünüyorsanız yumuşak dokulu ipler kullanmalısınız.

Canım anne’nin youtube kanalı için hazırlamış olduğu şık modeli için teşekkür ederiz. Siz de destek olmak amaçlı kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.