Kadınların Favorisi Zambak Çiçeği Tesbih İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Çok talep gören uzun süredir beklenen 6 çiçekli tesbih ucu yapılışını tüm ayrıntıları ile öğrenebilmeniz için hazırladık.

Modelin yapılışını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir, pratik bilgiler ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Çiçeğin yapılışına 9 zürafa ile başlıyorsunuz. Zambak çiçeğinin sayı arttırmasını sadece orta kısımdan yapıyorsunuz. Çiçeği dilediğiniz renkler ile hazırlayabilirsiniz. Modeli şık gösterecek en önemli unsur çiçekleriniz ile tesbihinizin boncuklarının uyum içinde olmasına dikkat etmelisiniz.

Bu modelde zürafalarınızın boylarına dikkat etmelisiniz, hepsinin aynı boyda olması çiçeğinizi daha şık gösterecektir. Zambak çiçekleri ile süslenmiş namaz örtüleri hazırlayabilir, ikili bir takım oluşturabilirsiniz. Mevlütlerde herkesin gözü üzerinizde olacak.

Oya sepeti’ne youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Siz de destek olmak istiyorsanız kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.