Kadınların Vazgeçilmezi Müthiş Tığ İşi Oya Modelleri

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tarihçe oyumu tercih çeyizlerinize çok yakışacak. Sizler de çeyizlerin vazgeçilmezi olan tığ modellerini yaparak en güzel ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarım araya kadınlar için hazırlamış olduğumuz daha önce görmediğiniz tığ oyalarını sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru yapılan tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile kısa sürede bitirebileceği tığ modelleri çok güzel görünmektedir. Bu güzel tığ modellerini yapabilirsiniz. Hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan iki renkli tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde şık tasarımıyla dikkat çeken tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Renkli tülbent kenarına yapılan pırpır tığ işi oya modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen tığ işi oya modellerini yaparak en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Renkli tercih edilen tığ işi oya modeli son zamanların en sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de çok sevilen bu güzel tığ işi oya modelini yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de kolay yapılan bu güzel tığ işi oya modelini hemen yapabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Videoda yer alan harika görünüme sahip olan tığ işi oya modelimiz sizlere sunuyoruz. Sizler de en güzel tığ işi oya modellerine sahip olmak istiyorsanız videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Yoğun olarak kullanıldı. İşçilikli tığ oyaları arasında yer alan model son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen tığ işi oya modellerini yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz. Detaylarını hayran kalacaksınız. Tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Sizler de videoyu izleyerek bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.