Kalemle Yapılan Bonbon Şekeri İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Tığ ve iğne ile oya hazırlamaktan sıkılan hanımlara yeni oya modelleri için alternatif olacak kalem oyası modelini öğrenmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Kalem oyası hazırlamanın tüm püf noktaları aşağıda yayınladığımız videoda bulunmaktadır.

Rengarenk model tam olarak içinde bulunduğumuz mevsime uygun. Normal kalemlerden biraz daha kalın olacak şekilde 1 kaleme ihtiyacınız olacaktır. Kalemin etrafını 40 defa iple sarıyorsunuz, ilk dokuz sarmadan sonra aynı işlemi tam tersi yönde yapıyorsunuz.

Kalem sarma işlemi bittikten sonra yazmanıza iğne oyası küçük çiçekleri örmelisiniz. Çeyizlerinize bohçalarınıza çok yakışacak görenlerin dikkatini çekecek modeli mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayşenin iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.