Kalıp gibi Duran Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olan tığ işi oya modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modeli çeyizlerinde çok yakışacak. Sizler de birbirinden güzel tığ oyalarını hazırlayarak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden tığ oyaları şık tasarımıyla özel günlerinizle sizlere eşlik edecek. Farklılık isteyen hanımlar için daha önce görmediğiniz modelleri ekledik. Kullanacağınız iplik kalitesi tığ oyalarını kalitesini belirlemektedir. Sizler de yeni öğrenmeye başladıysanız kolay yapılan tığ işi oya modellerini seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi birlikte en güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sade ve Şık Tığ İşi Oya Örnekleri

Renkli tülbent kenarına hazırlanmış olan tülbent içindeki renklerden tercih edilen tığ işi oya modeli şık tasarımıyla en sevilen modeller arasında yer almaya devam ediyor. Sizler de bu modelleri yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de tek renkli tülbent kenarına bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Turuncu tercih edilerek yapılan tığ işi oya modelini sizler de yapabilirsiniz. Dilediğiniz renklerde hazırlayarak tülbentlere uygun hale getirebilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyaları en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu modelleri yaparak pırpır modelleri çok satanlar arasında yer aldığını biliyoruz. Satışa sunabilirsiniz.

Kırmızı renk seven kadınlara hitap eden yazma kenarına yapılmış olan tığ işi oya modeli çok kolay yapılmaktadır. Yeni öğrenen hanımların tercihi olan tığ oyası oldukça güzel görünmektedir.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

En Güzel Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Videoda yer alan gören herkesin yapmak isteyecek tığ işi oya modeli çok güzel yapılmaktadır. Sizler de şık tasarımıyla dikkat çeken bu güzel tığ oyalarını ağır model seviyorsanız yapmaya başlayabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan model ağır olması ile de sizlerin beğenisini kazanacak el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı modeller arasında yer alan bu modeli hamarat hanımların tercihi olacağını biliyoruz. Sizler de videoyu detaylı şekilde inceleyerek bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.