Kalp kalbe karşı lif modeli yapılışı

Kalp Kalbe Karşı Lif Modeli

Değişik bir lif örneği olan kalp kalbe karşı lif modeli ile sizlerleyiz. Tığ işiyle yapılan bu lifi yapıp çeyizlik lif olarak kullanabilirsiniz.

Lif modeline isim Sibel hanım tarafından verilmiş. İsminde kalp kelimesinin geçmesine aldanmayın. Çünkü motifleri arasında kalp yok ve ayrıca nazar boncuğu motifi bulunuyor. Kullanışlı bir lif örmek isteyenler için yeni bir örnek olan bu modelin örülüşü çok hoşunuza gidecek. Tığ işi örgü ören kadınlarımız bu lifi basit bir model olarak görebilirler. Örgü örmeyenler ise videoyu izlediği zaman kendilerinin de yapabileceklerinin farkına varacaklar.

Kalp Kalbe Karşı Örgü Lif Modeli

Lif yapılışı videosu ile daha rahat örülüyor. Örnek ile banyolarınıza lifler ve evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz dekoratif lifler yapabileceksiniz. Model uzun lif modelidir. Toplu lif örecek kişiler uzun model için bu örneği kullanabilir. Daha fazla lif modelleri ve yapılışları için buraya tıklayınız.

Merhaba arkadaşlar yeni bir video ile karşınızdayız bugun ki videomuz da kalp kalbe karşı lif modelini yaptık yapımı oldukça basit şimdiden yapacak herkese kolay gelsin.

Kalp Kalbe Karşı Lif Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir