Kalpli basamaklar örgü modeli yapılışı

Kalpli basamaklar kolay bayan yelekleri bebek yeleği örgü modeli

Kalpli basamaklar örgü modeli bayan yelekleri için ideal olmasına rağmen sayısız bir çok örgü çeşitlerindede kullanabilir. Örneğin bebek yelekleri, bebek battaniyesi atkı ve berede gibi.

Bu yelek modelini normal yelek modellerinden ayıran en önemli özellik kolay olmasıdır. Sadece 4 sırada bir örnek koyuluyor. Örneğin motifleri 9 ilmek ve 4 sıradan oluşuyor. 3.5 numara şiş ve istenilen ip ile örülebilir. Kolay örgü modeli bebek yelekleri, hırkalar, battaniyeler ve bayan yelekleri için ideal bir örnek. Kalpli basamak motiflerinin kullanımı oldukça geniştir.

Kalpli basamaklar örgü modeli

Gelin kız ve bayan yelekleri içinde kullanılan kalpli basamaklar örgü modeli en güzel Alize angora gold iple örülüyor. Örgü sezonunun açılmasıyla birlikte yelek örenlerin sayısı da artmış durumda. En güzel yeleği örmek isteyenler buna uygun örgü arıyor. Yelek için her örgü kullanılmadığı için uygun olan örneği bulmak biraz zaman alabiliyor. Gelin yeleklerinde değişik örgü kullanılırken günlük hayatta giyilecek yelekde değişik örgü motifleri kullanılabiliyor. 10 dakikalık örgü videosunda bir çok yerde kullanılabilecek kalpli basamaklar örgü modelini öğreneceksiniz.

Kalpli Basamaklar Örgü Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir