Kalpli ve Geometrik Desenli Lif Modelleri

Özenle hazırlamış olduğumuz lif modellerini sizler en kolay olanlarını seçtik. Kabarık lif düz lif çok daha fazla lif modellerini daha önce hiç bir yerde görmediğiniz modelleri sizlere sunuyoruz. Çiçek yapımı ve simli iplik ile yapılan lif modelini sizlerde seçerek yapabilirsiniz. Uzun lif modellerini modellerini de kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Halkalı hazırlanan lif modelini örneklerinin en çok hangi çeşit satılıyorsa onu ekledik. Havuç görünümlü ve kare görünümlü birçok lif örneğini sizlerde yapabilirsiniz. Dolgulu ve fıstıklı takım lif modellerini sizler için hazırladık. Banyo liflerinin yanına hediyelik süs liflerini hazırladık. Boncuklu ve inci detaylı lif modellerini tek renk yada renkli tercih edebilirsiniz. Gelin birlikte çiçekli en yeni lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Renkli Lif Modelleri

Hayvan figür detaylarını işlenmiş olduğu lif modeli bebekleriniz için tasarlanmıştır. Sizler de yeni doğan bebeklere hediyelik olarak görselde yer alan lif modelini yapabilirsiniz.

Mavi siyah ve krem renklerinin yer aldığı lif modeli erkek bebek anneleri için en uygun hediyeler arasında yer almaktadır.

Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitecek olan farklı model lif örgüsü ele geçirilerek de kullanılabilir.

Beyaz ve toz pembe renklerinin yer aldığı çiçekli ve katlı hazırlanan lif modeli ince detayları ile süslenerek en güzel gelinlere hediyeler arasında yer almaktadır.

Çiçek model lif örgüsü mor ve beyaz renkleri tercih edilerek yapılmıştır. Sadelikten yana olan hanımlara en güzel lif modelini sunuyoruz.

Uzun lif örgü modelleri arasında yer alan üçlü lif modelini Sizler de en güzel detaylar ekleyerek zevkinize göre süsleyebilirsiniz.

Sepet lif olarak da tasarlayacağınız güllü lif örgü modelini kırmızı detay ekleyerek sizler de gelin Hamamları için tercih edebilirsiniz.

Uzun lif örgü modellerine farklı detaylar ekleyerek en güzel şekilde süsleyebilirsiniz beyaz zemin üzerine yapılan mor çiçekler oldukça güzel görünmektedir.

El emeği göz nuru hazırlanan lif modelinde iki renk tercih edilerek yapılmıştır.

Rengarenk hazırlanan lif örgü modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Pırpır modele benzeyen lif örgüsünü Sizler de en güzel çeyiz sandıklarını ekleyerek harika çeyizler hazırlayabilirsiniz.

Pasta dilimi lif örgü modeli farklı detayları ile dikkat çekmeye devam etmektedir Sizler de daha önce hiçbir yerde görmediğiniz lif modelini örnekleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Yuvarlak lif modeline yapılan gül detayları çok güzel görünmektedir. Boncuk işlemeleri ile de en güzel lif örneklerini yapabilirsiniz.

Üçlü lif modeli şık tasarımı ile dikkat çekmektedir. @lif_modelleribursa Instagram hesabından en güzel lif modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Boncuklu Lif Modeli

Değişik Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü ve mekik videoları (Youtube)

Sevgili hamarat hanımlar renk çeşitliliği ile içimizi kıpır kıpır edecek kullanışlı lif örgüsü modellerimizi inceledik. Şimdi bu modelleri sadece görsellerde görüp güzelmiş demekle kalmayıp elinize alıp yapmanız için bir video derledik. Lif örnekleri detaylı anlatım videosuna her zaman ki olduğu tüm modelleri sığdıramayız. Bu yüzden yine ana fikir niteliğinde bir eğitici video seçtik. İzleyip yapmak istediğiniz modelleri belirleyin ve malzemelerinizi alıp videonun başına geçin. Hazırlayıp kenarda saklanan lif örgüsü modelleri ani bir anda gidilmesi gereken bir yer olduğunda çok harika bir hediyelik olacaktır. Hediyelik olması yanı sıra nerdeyse tüm çeyizler in ana malzemelerinden birisidir. Kare, yuvarlak ve sırt lifi gibi çeşitleri de bulunan lif modellerinin kullanım yerine göre uygulamasını yapabilirsiniz. Eğer kafanıza yatan modelinizi belirlediyseniz hiç vakit kaybetmeden lif örgüsü yapımı detaylı anlatım videomuzu izleyebilirsiniz kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.