Kar Beyazı İnci Düğmeli Resimli Anlatımlı Bebek Örgü Yelek Modeli

Son zamanların en çok beğenilen yelek modelini yoğun isteğiniz üzerine sizler için hazırladık. Bu model ile öreceğiniz yeleklerin ayrı bir havası ayrı bir görüntüsü olacağına inanabilirsiniz.

Yeleğimiz tek parçada örülen dikişsiz çok kolay örülen bir modeldir. Anlatımı yapılan yelek 2/4 aylık bebekler için uygundur. Model için bir yumak orta kalınlıkta ip, dört numara şişi ve iki düğme gerekmektedir.

Yeleğin yapılışına yüz otuz üç ilmek ile başlanmaktadır. beş sıra haroşa örüp lastik kısmını tamamladıktan sonra modelin kurulumu için gereken ilk sırayı örmeye başlıyorsunuz.

Modelin yapılışının detaylı anlatımı ilmek sayılara nerede kaç ilmek kesileceği yukarıda ki görsellerde detaylı bir şekilde sunulmuştur. Hepinize kolay gelsin.

Elaydi_knitting’in hazırlamış olduğu şık yelek modeline teşekkür ederiz. Kendilerine başarılar dileriz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.