Karaca Yemek Takımları ile Yemek Odasına Sıcacık Dokunuş

En benzersiz Karaca yemek takımları karşınızdayız. Karaca markası 1917 yılından itibaren bizim, annemizin, büyük annelerimizin hayatında. Karaca geçmişten günümüze vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. Ve biz de her ürününü severek kullanılıyoruz. Çünkü kalite ve şıklığın buluştuğu tek nokta. Biz hanımlar da Karaca markasını çok seviyoruz ve evimizi özellikle de yemek takımlarını Karaca tercih ediyoruz. Sizler için 12 8 ve 6 kişilik yemek takımlarını derledik. Haydi hanımlar şimdi bu yemek takımlarını bir inceleyelim. Ne dersiniz?

En Yeni Karaca Markasının Gözde Yemek Takımları

Güzel mi güze bir yemek takımı ile başlamak istiyorum. Karaca ne yaparsa oluyor gerçekten… Bu kırmızı yemek tabakları da biz farklılık arayan hanımların vazgeçilmezi olacak. Siz de muhakkak çok seveceksiniz. Yakından desenine ve rengin canlılığına ayrı bir bayılacaksınız.

Hanımlar demiştim değil mi? Yakından rengi ve deseni ayrı bir güzel. Rengin canlılığı da takımın deseni de çok kaliteli duruyor.

Şöyle şık bir masanıza tabii ki Karaca kırmızı yemek takımı çok yakışacak.

Hanımlar hazır yılbaşı yaklaşırken. Yılbaşı yemeğinde bu kırmızı yemek takımını kullanmak istemez misiniz?

Sade ve zariflik arayanların adresi bu Karaca yemek takımı olacaktır…

Karaca her konuda detaylı düşünmüyor mu hanımlar. Görselde gördüğünüz yemek takımı sadece beyaz tabaklardan oluşmamış. Bu beyaz tabakların kenarları gümüş rengi ile çevrili olması Karaca markasının görünüme ve zarifliğe ne kadar önem verdiğinin de göstergesi.

Ben bu desen yemek takımına tek kelime ile bayıldım. Muhakkak her bayanın evinde olmalı hatta çeyizlerin de vazgeçilmez parçası olmalı. Yemek masalarımıza bu yemek takımı çok yakışacaktır.

Etnik desen seven hanımları bu görsele davet ediyorum. Etnik desenler tabaklara da çok yakışıyor. Karaca bunu da düşünmüş ve efsane bir yemek takımı üretmiş bizler için.

54 Farklı Karaca Yemek Takımı Modelleri