Karışık ve Güzel Lif Örgü Modelleri

Detaylarına hayran kalacağınız en güzel lif örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede basit şekilde lif örgüsünü bitirebilirsiniz. Yenihobi.com olarak yuvarlak, uzun, kare birçok lif örgüsünü yazımızdan bulabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak olan en yeni ve güzel lif örgülerine gelin birlikte detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Lif Örgü Modelleri

Çilek model lif örgüsünü sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Renkli lif örgülerini en güzel detaylar ile süsleyebilirsiniz. Yapımı çok kolay olan lif örgülerini sizlere sunuyoruz.

Çiçek model lif örgülerini üç renk hazırlayarak harika görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli lif örgülerini yuvarlak model lif örgüsüne yapabilirsiniz.

Yıldız model örgüyü basit şekilde yapabilirsiniz. Beyaz zemin üzerine oldukça güzel görünmektedir.

En kolay lif örgüsünü sizlerde çeyizleriniz için yapabilirsiniz.  Yeni başlayanların bile yapacağı lif örgüleri en güzel şekilde sizlere sunuluyor.

Görselde yer alan lif örgüsünü sizler tek renk yapabilirsiniz. Yapımı çok pratik olan lif örgülerini hemen yapabilirsiniz.

@sevilayın_renkli_dünyası Instagram hesabından en faklı lif örgü modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Yuvarlak karışık lif örgüsünü renkli tercih edebilirsiniz.

Papatya model lif örgülerini sizlerde çeyizleriniz için basit şekilde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan lif örgüsünü sizlerde yapabilirsiniz.

Kare lif örgüsü üzerine üzüm model örgüyü en güzel şekilde süsleyerek birleştirebilirsiniz. Sizlerde dilerseniz lif örgüleri tek renk tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak Lif Örgü Modelleri

Kare Basit Lif Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Şeyma’nın- Örgü Modelleri (Youtube)

Videoda yer alan kere lif örgü modelini iki renk yapabilirsiniz. Kullanılan iplik kalitesi lifin ne kadar güzel göründüğünü oldukça etkilemektedir. Sizlerde çiçekli lif örgülerini en güzel şekli ile çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.