Karışık ve Yeni Lif Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel lif modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan lif örnekleri son zamanlarda çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de hamaratlarınızla sergilemek için bu güzel lif modellerini yapabilirsiniz. Çiçekli ve boncuklu süslenen lif örnekleri gösterişli olması ile en sevilenler arasında yer alıyor. Sizler de gösterişli lif modellerini hazırlayarak hediyelik ve çeyizlik tercih edebilirsiniz. Kullanışlı lif modelleri istiyorsanız detaysız ve düz olanları tercih etmelisiniz. Uzun lif modelleri en kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Sizler de uzun lif modellerini hazırlayarak ortaya yeni ürünler çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz renkleri seçerek lif modellerini hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve güzel gönlü lif modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Lif Modelleri

Çiçekli lif modeli üç renk kullanılarak hazırlanmıştır. Sizlerde en güzel lif modelini yapabilirsiniz. Çok kolay yapılan modeli yeni öğrenenlerde pratik şekilde yapıp bitirebilirsiniz.

Kat kat hazırlanan lif modeli sizlerde yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz renklerde lif modelini hazırlayabilirsiniz. Farklı tasarımıyla son zamanlarda en çok tercih edilenler arasına giren lif modeli el emeğinin yoğun olması ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Görselde yer alan lif modeli takım lif modelleri arasında en çok tercih edilen modeldir. Sizlerde bu modeli çiçekler ile hazırlayabilirsiniz. Kullanışlı olan lif modellerini tarzınıza uygun renklerde seçerek hazırlayabilir ve set haline getirebilirsiniz.

Uzun lif modeli en kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Mor renk tercih ederek yapabilirsiniz. Sade model seven hanımlar sizler bu modelleri yaparken dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk yapabilirsiniz.

Papatya model lif modelini sizlerde yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan lif modeli yeni öğrenenlerin yapabileceği kadar kolay bir modeldir. Sizler de en yeni lif modelini yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlara hitap lif modeli daha önce görmediğiniz kadar güzel görünmektedir. Yuvarlak lif modelleri arasında en sevilen modeli dilerseniz tek renk yapabilirsiniz.

Sade model sevenlerin tercih edeceği lif modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde bu modeli kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden lif modelini yaparak hamaratlığınızı sergileyebilirsiniz.

El emeği göz nuru lif modelini işçiliği yoğun olması ile tercih edebilirsiniz. Kat kat hazırlanan lif modelini dilerseniz farklı renklerde yapabilirsiniz.

Damat ve gelin bohçalarının vazgeçilmezi olan lif modelini damat için beyaz ve siyah renkleri kullanarak yapabilirsiniz. Çok pratik olan modeli yaparak satışa da sunabilirsiniz.

Simli iplikler ile hazırlanan lif modeli fiyonk detayları ile süslenmiştir. Sizlerde fiyonklu hazırlanan lif örneklerini yapabilirsiniz. Çok kolay olan yapılan modeli yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Siyah ve beyaz renklerin yer aldığı lif modelini set haline getirebilirsiniz. Set halinde hazırlanan lif örneği çok güzel görünmektedir.

Takım Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Çiçekli Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

Videoda yer alan en güzel lif modelini sizlerde yaparak trend çeyizler yapabilirsiniz. Katlı hazırlanan lif örneği son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alırken sizlerde bu modeli yaparak kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. En yeni lif modeli farklı tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizlerde el emeği yoğun kullandığı lif örneğini yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sade model seven kadınlar dilerseniz tek renk de yapabilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.