Kaynana ağzı oyası yapılışı

Kaynana Ağzı Tığ Oyası Modeli

Görüntüsü şahane kaynana ağzı tığ oyası modelini hemen deneyin. Boncuklu tığ oyası modellerinden kaynana ağzı oyası.

Görüntüsü şahane boncuk oyalarında bugünkü model kaynana ağzı modeli. Oya ismi neden bu ismi aldı öncelikle onu anlatalım. Şu sıralar kaynanalarla ilgili oyalar örgüler çok karşımıza çıkıyor. Nereye bakılsa kaynana ağzı modeli, kaynana dırdırı modeli, kaynana çatlatan model diye isimler verilmiş. Bu tığ oyası boncuklu modele de kaynana ağzı modeli ismi çok yakıştı. Mavi bir tülbente yapılan sıralı halde dizilen boncuklar tülbentin görüntüsünü zarif hale getirmiş. Model bulmakta zorlananlara güzel bir örnek.

Kaynana ağzı tığ oyası

Kaynanası ile arası iyi olanların da olmayaların da bu oyayı yapabileceğini söyleyelim. Bu oya ismini ilk duyduğunuz zaman belki çok güleceksiniz. Belki ismi beğenmeyenleriniz de olacak. Fakat her oyaya yeni bir isim bulmak çok zor. Bunun nedeni ise yeni oyaların çok hızlı bir şekilde ortaya çıkmasıdır. Bir oya yaparken sıkılmadan ve darılmadan yapmak çok önemli. Bu oya zevkle yapılan ve yapan kişiyi hiç sıkmayan bir tığ oyası.

Kaynana Ağzı Tığ Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın