Kaynana Çatlatan Basit Tığ İşi Oya Modelleri

Sizler de çeyizlerinize tarz katacak şahane tığ işi oya modellerini hemen yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak detaylarına hayran kalacağınız tığ işi oyasını yapabilirsiniz. Çeyizlerinize hareket katacak olan tığ işi oya modelleri sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Gelin birlikte gösterişli ve kolay yapımı tığ işi oya modellerine detayları ile göz atalım.

En Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri

Gösterişli tığ işi oya modelini şatafatı seven hanımlar için özenle seçtik.

Yapımı pratik ve kolay olan tığ işi oya modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Basit şekilde tığ oya örneklerini inceleyerek sizler de yapabilirsiniz.

İki renk kullanılarak yapılan tığ işi oya modelini sizler dilediğiniz kadar geniş bir renk yelpazesi kullanarak yapabilirsiniz.

Yıldız detayları ile göz kamaştıran modelimizde renk desen uyumu harika görünüyor.

Çıtı pıtı tığ işi oya modeli seven kadınlar sizlerde pullu tığ işi oya modelimizi tercih edebilirsiniz.

İnci detayları ile bezenen tığ işi oya modelini sevdiğiniz dostlarınıza hediye olarak götürebilirsiniz.

Toprak rengi alt zemin üzerine işlenen mavi boncuk detayları sizlerin beğenisine sunulmaya devam ediliyor.

@nurtendenoyalar Instagram hesabından vakti olmayan hanımlar sipariş vererek harika tığ işi oya modeline sahip olabilirler.

Sıralı tığ işi oya modelini detayları ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapımı kolay ve pratik olan tığ oya örneklerini sizler de kaydederek yapabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modeli

Hayran Kalacağınız Tek Renkli Tığ İşi Oya Modelleri Yapımı ve Anlatımı ile Sizlerle

Kaynak: Nuranın tığ oyaları (Youtube)

Video yer alan oya modelinde altın başak marka oya ipi ve 21 numara tığ kullanılmıştır. Üç aşamadan oluşan limon çekirdeği isimli oya modelinin tüm aşamaları ayrıntıları ile birlikte videoda anlatılmıştır. Yapacak olanlara kolay gelsin.