Kaynana Çatlatan Kibar ve Farklı İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen bu güzel iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyaları detayları ile süsleyebilirsiniz çiçek ve boncuk detayları ise süslenen iğne oyalarını yaparak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Çeyizlerinizin gözdesi olacak olan iğne oyaları hediyelik olarak tercih de edilebilir. Yapım aşaması kolay olan iğne oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Beyaz tabanlı renkli tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanmıştır. Yapım aşaması kolay olan modeli yeni öğrenenler de yapabilir.

Namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz iğne oyası modeli beyaz renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Beyaz renk yapılan iğne oyalarını sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli çok kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan bu modeli yaparak çeyizlerinize ekleyebilir ve ağır modelleri sahip olabilirsiniz.

Kolay İğne Oyası Modelleri

Gösterişli İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak : El Emeklerim(Youtube)

Merhaba hanımlar videoda yer alan gösterişli ve şık görünen iğne oyası modeli sizler de yaparak harika modellere sahip olabilir ve en yeni ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve şık görünen iğne oyaları son zamanların en çok tercih edilen modelleri olmaya devam ediyoruz. Sizler de çok tercih edilen modelleri yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Satış yaparken bu güzel modelleri Instagram sayfalarınıza eklerseniz daha hızlı şekilde satış yapabilirsiniz. Yapım aşaması oldukça kolay olan bu modelleri yeni öğrenen hanımlar kısa yollarla kolaylıkla bitirebilir. Sizler de bu güzel modelleri yapıp en yeni modellere sahip olabilirsin farklı tasarımıyla dikkat çeken modeller son zamanlarda çok tercih edilmeye devam ederken çeyizlerinize de renk katacak çeyizlerimizin en sevilen modelleri olacak. Sizler de videoyu izleyerek detaylı şekilde yapama aşamalarına ve iplik detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.