iğne oyası modelleri

Kaynana Kıskandıran 40 Farklı İğne Oyası Modelleri

Kaynana kıskandıran 40 farklı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Elbette yazma ve yazma kenarlarımız kaynanalarımız eltilerimiz ve görümcelerimiz tarafından çok merak ediliyor. İğne oyaları da oldukça zariflik barındıran bir el işi türü olduğundan doğru tercih edilen hemen hemen her model iğne oyası dikkat çekiyor. Sizler için ise kaynanaların en çok merak ettiği, en çok kıskandığı 40 farklı iğne oyası modeli derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım. Ne dersiniz?

Bu İğne Oyası Modellerini Elti ve Görümceler de Merak Ediyor!

iğne oyası modelleri

Harika bir su yeşili rengiyle başlamak istiyorum. Su yeşili rengi yazmalarda oldukça tatlı duruyor. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm bu renge aynı renk iğne oyası sizce de yakışmaz mı? Görselde gördüğünüz gibi bir hayli yakışmış. O halde muhakkak sizin de tercihiniz olmalı. Görselde gördüğünüz gibi su yeşili rengini daha parlak daha can alıcı bir renk ile patlatılmış. Siz de dilerseniz bu şekilde tercih edebilirsiniz.

iğne oyası örnekleri

Gri renginin vazgeçilmezi iğne oyası modeli de görselde gördüğünüz modellerden biridir. Bu renk oldukça zarif e haliyle modelde öyle. Gri renge hemen hemen her renk iğne oyası modeli uyacaktır. Siz de görselde gördüğünüz iğne oyası modelini beğendiyseniz farklı bir renk ile bu modeli yazmalarınıza göre uyarlayabilir ve kullanabilirsiniz. Muhakkak bu modeli yaptıktan sonra çevreniz tarafından özellikle de kaynananız tarafından sorulacaktır.

iğne oyası

Hardal sarısı yazma daha önce hiç kullandınız mı? Kullanmadıysanız muhakkak şu saatten sonra kullanmanızı öneririm. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu iğne oyası modeli ve rengi gerçekten muntazam. Hardal sarısı yazmaya hangi renk iğne oyası yapacağız diye endişeye düşmeyin. Görselde de gördüğünüz gibi yeşil ve kırmızı rengi gayet uyumlu olacaktır.

Hayır Diyemeyeceğiniz İğne Oyası Modelleri

iğne oyaları iğne oyası modelleri anlatımlı yapılışları

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.