Kaynana Kıskandıran Hercai Menekşe İğne Oyası Modeli

Uzun zamandır merak ettiğiniz çok talepte bulunduğunuz kaynana çatlatan hercai menekşe oyasının tüm yapım aşamalarını aşağıdaki anlatımlı videodan izleyebilirsiniz.

Oyanızı gören herkes neden bu model bende yok diye kendine sormaya başlayacak. Hercai menekşe oyasının farklı renklerini hazırlayabilirsiniz.

blank

İğne oyasından az da olsa anlıyorsanız kolaylıkla örüp, kısa zamanda elinizin alışacağı oya modelidir. Aşağıda yayınladığımız video size çok yardımcı olacaktır.

Modeli namaz örtülerinde yazmalarda ve havlu kenarlarında kullanabilir hatta bu modelin tesbihlerini de hazırlayabilirsiniz. Oyanın kırmızı siyah ve beyaz renkleri de çok göz alıcı durmaktadır.

Ayşenin iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırlamış olduğu  güzel anlatımlı  videoya teşekkür ederiz. Siz de kanalına abone olup, destek olabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.