Kelebek İğne Oyası Modeli Yapılışı

Kelebek Oyası

İğne oyası kelebek modeli nasıl yapıldığını merak edenleriniz için burada anlattık. Halka boncuklarla yapılan kelebek oyası örneği çok kolay.

Çeyizlik yazmalar veya havlular için iğne oyası modeli arayanlar için güzel bir örnekle geldik. Videolu olarak yayınlamış olduğumuz şık bir iğne oyası modelini sizinle paylaşıyoruz. Ağır iğne oyası yapılışı isteyenler de bu örnekten yapabilirler. İğne oyası konusunda acemi olanlar videoyu dikkatlice incemeliler. Aksi halde oya modeli ağır bir örnek olduğu için yapımını yanlış yapabilirler. İğne oyası kelebek yapılışı için halka boncuklar kullanılmıştır. Halka boncukları tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Bu oya modeli çok zor ben bunu yapamam, daha kolay modeller arıyorum diyenler Anlatımlı 4 Adet Yeni İğne Oyası Modelleri yazısında bulunan anlatımlı örneklere göz atabilirler. O modeller de yazmalarda ve havlularda kullanılıyor.

Kelebek Oyası

İğne oyası ile yapılan çiçekler, kelebekler en çok sevilen örneklerdendir. Kenar örneklerinde çok tatlı duran bu modeller farklılık gösteriyor. Yani onlarca hatta yüzlerce kelebek oyası ve çiçek oyası bulunmaktadır. Biz zamanı geldikçe bu modellere yer verip ağır oyalar ve kolay oyaların anlatımlarını paylaşacağız.

İğne Oyası Kelebek Modeli Yapılışı

Son zamanlarda instagram, facebook ve pinterest gibi sosyalmedya hesaplarında sıklıkla karşıma çıkan oyalardan biri olan kelebek oyası incelediğimde yazma ve havlularda kullanılmıştı. Nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler kişiler meraklarını giderememişlerdi. Bizde bu yazımızda paylaşalım dedik. Yazma ve havlu dışında isterseniz fular ve şal gibi şeylerde de kelebek oyasını kullanabilirsiniz. Hadi şimdi iğne oyasının yapılışına geçelim.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın