Kelebek Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapılışı

Kelebek Örgü Modeli ile Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yeleklerine çok yakışan kelebek örgü modelini paylaşıyoruz. Sizlerde kelebek örgüyü öğrenerek bebek yeleklerine uygulayabilirsiniz.

Bebek yelek anlatımlarımız devam etmektedir. Bebek yeleklerinde sıklıkla kullanılan ama isminin pek bilinmediği bir örgü modelini paylaşacağız. Örgü modelimizin adı kelebek örgü modelidir. Bebek yeleklerinde sıklıkla karşımıza çıkan bu örgü modelinin yeleğe uygulanmasını bu yazımızda yayınlayacağız. Türkçe video ile yeleğin yapım aşamalarını örgü tarifi ve kullanılan malzemeleri paylaşıyoruz.

Kelebek Örgü Yelek

Örgü yeleklere uygulandığı zaman çok güzel gösteren bir model olan bu modeli bir çok bayan arıyor. İsmini bilemediklerinden dolayı ulaşamayan kişiler var. Biz araştırdık ve modelin isminin kelebek örgü modeli olduğunu öğrendik. Şimdi modelin nasıl yapıldığını gösteren videoyu yayınlıyoruz. Aklınıza takılan sorular olduğu zaman yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Örecek olanlara kolay gelsin.

Kelebek Örgü Modeli

Baştan sona kadar detaylı anlatılan yelek modeli için kullanılan malzemeler 2 adet Nako Lüks Minnoş örgü ipi, 3,5 numara normal ve misinalı şiş. Örgümüze 80 ilmek ile başlıyoruz. Daha sonra önde ve arkada düz örerek 2 sıra haroşa yapacağız.

Kelebek Örgü Modeli Bebek Yeleği

Kelebek Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapılışı

“Kelebek Örgü Modeli ile Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı” üzerine 8 yorum

  1. çok guzel ogretiyorsunuz teşekkürler örgü ormesinibiliyorum ancak yakadan başlamalı bilmiyordum sayenizde öğrendim

  2. Ilmek attim demeniz gerekir ilmek cektim denmez zincir cektim de kullanilir o deyis..
    Artirmalarda bir burgu olmali modelde oyleydi ama bunda yok.

  3. hi your patterns are all lovely i wouldnt mind trying them out if you wouldnt mind giveing me the patterns and in english im from scotland United Kingdon

  4. üstteki yandan ilikli açık
    pembe yeleğin anlatımıni yapar mısınız.var ise nereden buluruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir