Kelebekler Vadisi – Kazak – Yelek – Hırka – Şal – Örgü Modeli

Merhaba hanımlar. Çok güzel bir örnek ile karşınızdayız. Kelebekler vadisi örgü modeli ile karşınızdayız. Model sanki üç boyutlu bir tablo gibi durmuyor mu?

blank

Kelebekler vadisi örgü modeli, şiş ile örülen çok güzel bir örnektir. Yapımı oldukça kolay, simetri bir modeldir. Beğeneceğinizden çok eminiz.

Örneğin kurulumu biraz karışık gibi gelsede, İlk sıraları ördükten sonra işiniz epey kolaylaşacaktır. Modeli zevkle öreceğinizi düşünüyoruz.

Model, sekiz ve katları olacak şekilde kuruluyor. Orta kalınlıkta bir ip modeli daha çok ön plana çıkaracaktır. Şişinizi de çok kalın kullanmayın.

Kelebekler vadisi örgü modeli, Bayan modellerine örülmektedir. Özellikle yelek ve kazaklarda çok şık durmaktadır. Model biraz ağar ilerlese de sonunda çok güzel bir örgüye sahip oluyorsunuz.

Küçük örgü evi’nin youtube kanalı için hazırladığı, bu güzel videoya çok teşekkür ederiz. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın